Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečia vokalinis kvartetas Cappella‘A

Kviečia vokalinis kvartetas Cappella‘A

Paežerių dvaro sodyboje vykstančiame jaunųjų atlikėjų festivalyje „Karvelėli mėlynasai“ liepos 28 d. 18 val. koncertuos vokalinis kvartetas Cappella‘A, pateikdamas programą „Lietuviško retro dainos“.

Šiek tiek apie kvartetą. Cappella‘A susikūrė 2003 metais, kai Aušra su Mindaugu prodiusavo R.Čivilytės albumą „Iš tavo audros“ ir ruošė dainas koncertiniam atlikimui. Taip prieš 20 metų Lietuvoje prasidėjo pritariamojo vokalo kultūra. Be darbo su Lietuvos atlikėjais, grupė ruošė ir savo solines programas, kurios atnešė ne vieną tarptautinį laimėjimą ir pripažinimą.

Pavadinimas. Kai grupės veikla tapo vis labiau matoma, teko įsivardinti. Vienos LRT laidos metu Vilija Grigonytė ir prilipdė šį pavadinimą. Kadangi Cappella‘A atlieka ne tik a cappella, tad perkėlus A raidę ir turime Cappella‘A.

Kolektyvo nariai visi labai skirtingi, bet tai skirtumais papildo vienas kitą. Visi kartu mėgsta ragauti gurmanišką maistą, o susitikus humoras gali nustelbti ir repticijos reikalus. Merginų kraujo grupė ta pati ir ūgis toks pat!

Įsimintinų įvykių kvartetui buvę daug, sunku kurį ir išskirti. Bet vienas, kuris pasibaigė gerai,  kelia daug juoko ir šiandien. Konkurse Austrijoje pasirodymas sekė po japonių merginų grupės, kurios paskutinę dainą dainavo presto tempe. Tame kvėpavime savo pirmą dainą kvartetas sudainavo taip greitai, kad kai kurie komisijos nariai net nepastebėjo, kaip ji nuskambėjo. „Sau tyliai labai džiaugėmės, nes jei apdovanojimą gavome su neišgirsta daina, tai tikrai esame „kieti“. Po to smagiai kartu su komisijos nariais juokėmės“, – dalijasi įspūdžiais kvarteto narės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE