Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečiame iki 1,2 proc. nuo GPM skirti „Mūsų savaitei“

Kviečiame iki 1,2 proc. nuo GPM skirti „Mūsų savaitei“

Mūsų įstaigai VšĮ “Mūsų savaitė” labai reikalinga Jūsų parama, todėl su didele viltimi prašome Jūsų skirti iki 1,2 proc. GPM ir prisidėti prie veiklos vystymo!
Mūsų kodas 302897480, sąskaita LT694010040800578843
Jeigu nusprendėte skirti iki 1,2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio VšĮ „Mūsų savaitė“,  iki 2021 m. liepos 1 d. tai galite padaryti ir tokiais būdais:

Atsispausdinti ir užpildyti prašymą ranka.

Norint pateikti prašymą šiuo būdu Jums reikia Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainėje  www.vmi.lt susirasti formą FR0512(02 versiją), ją atsispausdinti bei užpildyti. 

Užpildyti prašymą elektroniniu būdu.

Pildant elektroniniu būdu, Jums reikės apsilankyti ir prisiregistruoti EDS (Elektroninės deklaravimo sistemos puslapyje).

Pateikti prašymą elektroniniu būdu galite šiuo būdu: 

 a) atsiverskite www.vmi.lt svetainę, pasirinkite skiltį “Gyventojams”; 

 b) atsivertusiame lange pasirinkite Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS);

 c) iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formos 2 versiją, tuomet pasirinkite “Pildyti portale”,

 d) užpildykite ir pateikite.

FR0512 (02 versija) formos pildymas

Pildydami FR0512 (02 versija) formą didžiosiomis raidėmis, įrašykite:

1 laukelyje – savo asmens kodą

2 laukelyje – telefono kodą ir numerį

3V laukelyje – vardą

3P laukelyje – pavardę

4 laukelyje – adresą 

5 laukelyje – 2020

6S laukelį  pažymėti ženklu „X“

E1 laukelyje – skaičių 2

E2 laukelyje VšĮ „Mūsų savaitė“ identifikacinį numerį (kodą) – 302897480

E4 laukelyje  prašomą pervesti pajamų mokesčio dalį (procentais) –  1,2

E5 laukelyje – mokesčio dalį galima skirti iki penkerių metų.

Valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad prašymą (skirti 1,2 proc./1 proc. paramai nuo savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (FR0512)) gyventojai gali pateikti tik individualiai (įteiktas tiesiogiai mokesčių administratoriui, t. y. asmeniškai pristatytas į vietos VMI, atsiųstas Lietuvos paštu, elektroniniu būdu: internetinės bankininkystės vartotojai (įėję į internetinį banką ir pasirinkę elektroninį deklaravimą), arba jeigu esate sudarę sutartis gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijos skyriuose, galite prisijungti prie Elektroninės deklaravimo sistemos ir prašymą FR0512 forma pateikti internetu). Paramos gavėjų, darbdavių ar kitų asmenų pateikti – atsiųsti ar atnešti – popieriniai Prašymai FR0512 Valstybinėje mokesčių inspekcijoje nebus nagrinėjami ir pagal juos nebus pervedama parama.

VMI rekomenduoja deklaracijas ir prašymus teikti elektroniniu būdu naudojantis VMI Elektroninio deklaravimo sistemos paslaugomis adresu http://deklaravimas.vmi.lt.

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą  ir gerumą!

6 komentarai(-ų) “Kviečiame iki 1,2 proc. nuo GPM skirti „Mūsų savaitei“

  1. Ir aš kviečiu palaikyti svetainės gyvavimą jau vien dėl to, kad jos savininkė ir leidėja dirba ne dėl pelno, o iš šviesios idėjos, ir niekada nesibaigia jos planai bei svajonės!

  2. Man labai patinka šis leidinys , todėl būtinai paremsiu 2 procentais .Kviečiu ir kitus prisidėti prie šios iniciatyvos.Labai laukiu popierinio šio leidinio ir tikiu , kad išsipildys ne tik mano , bet ir daugelio žmonių svajonės jį vėl liesti savo rankomis.Nelikit abejingi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE