Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje sužibo moliūgų alėja ir atsivėrė vartai į Šiurpo parką

Marijampolėje sužibo moliūgų alėja ir atsivėrė vartai į Šiurpo parką

Jau antrus metus Marijampolės Poezijos parkas pasipuošia marijampoliečių skaptuotais moliūgais taip sukuriant žaviai baugią rudenišką nuotaiką. Pernai švytintys moliūgai pritraukė visą būrį lankytojų ir vakarais buvo smagu stebėti kaip Poezijos parkas atgyja ir kiek daug yra pasivaikščioti išėjusių žmonių.

Kaip kad sako šios idėjos sumanytoja Marijampolės savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė, šiemet moliūgų skaptavimo dirbtuvėles „užkūrė“ gerokai daugiau žmonių nei pernai: „Smagu matyti, kad šiemet išradingai išskaptuotų moliūgų kur kas daugiau. Pernai turėjome apie 20 įmonių, įstaigų ir organizacijų, o šiemet jų – daugiau nei 70. Skaičiuoju, kad parką papuošė daugiau nei 300 moliūgų, ir tai yra tris kartus daugiau nei pernai. Kviečiu visus norinčius papildyti alėją, nešti moliūgus iki pat savaitgalio“.
Ir iš tiesų šiemet parką puošia ne tik daugiau moliūgų, bet čia galima išvysti ir baugių šmėklų bei ypatingą Kultūros centro sukurtą moliūgą, į kurį galima įeiti ir pasidaryti puikią asmenukę.
Kita naujovė – kartu su moliūgų alėja buvo atverti vartai į Šiurpo parką. Tiesa, pats parkas atgis spalio 28 dieną, tačiau jau dabar galima pajusti kokios emocijos jūsų laukia – požeminėje perėjoje įkurtas siaubo pasakas mėgstančios mergaitės kambarys. Jos baugūs pasakų herojai pabėgo iš knygos, tačiau sugrįš jau šį penktadienį ir leis paspėlioti iš kokių gi pasakų jie išsilakstė.
„Nekūrėme tokio siaubo parko, kokius sukuria verslininkai, tačiau norėjome, kad žmonės išėję apžiūrėti žibančių moliūgų galėtų pasisemti daugiau įspūdžių. Tikrąją Šiurpo parko vaizdą žmonės galės išvysti atėję spalio 28 d. 18 val. kai atgis šiurpūs pasakų personažai. Ir tai nebus vienintelė diena pasisemti įspūdžių – personažai šiurpins spalio 28-31 dienomis, nuo 18 iki 20 val. Dėkoju Marijampolės kultūros centrui, Marijampolės meno mokyklai ir Marijampolės profesinio rengimo centrui už šiurpių dekoracijų sukūrimą“, – pasakoja mero patarėja.
Kviečiame aplankyti moliūgų alėją, drąsiai įeiti į požeminę perėją, kuriame įkurtas šiurpus siaubo pasakas mėgstančios mergaitės kambarys. Visų saugumui dekoracijas stebi vaizdo kamera.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kūrusiems moliūgų alėją.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE