Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės tinklininkų auksas – didžiausias siurprizas!

Marijampolės tinklininkų auksas – didžiausias siurprizas!

 

Praėjusį šeštadienį ir sekmadienį, balandžio 25–26 dienomis, Šiauliuose Lietuvos vyrų tinklinio čempionate pirmą kartą aukso medalius laimėjo Marijampolės „Sūduvos“ tinklininkai. Tai istorinė pergalė. Aukščiausioje lygoje Marijampolės tinklininkai žaisdavo tik epizodiškai. Praėjus kelioms dienoms po iškovotos pergalės laimingus sportininkus ir jų trenerius bei rėmėjus priėmė Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys.

Marijampolės savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Vytautas Papečkys, pristatydamas komandą, sakė, kad „pergalė atėjo su trenksmu – niekas nesitikėjo“. Net ir meras V. Brazys prisipažino dar niekada nesilankęs šios sporto šakos varžybose, nors yra tradicinio sporto – futbolo ir krepšinio – didelis aistruolis. Po šios pergalės meras pažadėjo pradėti domėtis tinkliniu ir stengtis siūlyti Tarybai skirti jam daugiau savivaldybės biudžeto lėšų. Kol kas didžiausias komandos rėmėjas – verslininkas Gintaras Vilutis, dalyvavęs susitikime su meru. Tinklininkų komandai buvo įteikta 2 tūkstančių eurų vertės premija ir vardiniai suvenyrai. Komandos vadovui ir treneriams buvo įteiki albumai apie Marijampolės miestą. Komandos atstovai taip pat neliko skolingi – dovanojo tinklinio kamuolius ir komandos nuotrauką šventinę akimirką.

Komandos vyr. treneris Romas Sujeta džiaugėsi, kad ten, Šiauliuose, sportininkus karštai palaikė suvažiavę sirgaliai ir gerbėjai. „Mūsų pergalė yra efektinga, bet labai trumpalaikė. Jau rytojaus dieną ėmėmės naujų darbų“, – sakė komandos vyriausias strategas. Anot antrojo trenerio Raimondo Bendžiūno, finalinėse varžybose kaip tik ir atsiskleidė marijampoliečių kovingumas. Varžovams šiauliečiams buvo atsakyta galingais Andriaus Gaidžio, Martyno Lyniko, Jono Rakicko smūgiais. Komandos „Sūduva“ vadovas Valdas Valiukas dėkojo rėmėjams, ypatingai G. Vilučiui, kuris patikėjo komanda, savivaldybei, nuoširdžiai dirbantiems treneriams. Užsienio komandose ne kartą žaidęs vilnietis tinklininkas Andrius Gaidys prisipažino, kad niekur nesulaukė tokio bendruomenės palaikymo kaip Marijampolėje.

Viešųjų ryšių tarnyba

Agnės Čėsnaitės nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Komentaras “Marijampolės tinklininkų auksas – didžiausias siurprizas!

  1. Didžiuojuosi šia komanda, nes joje žaidžia ir mano vyriausiasis sūnus Mindaugas.Dėkoju treneriams Romukui ir Raimondui už ilgametį darbą,už kantrybę, už tai, kiek daug davėte mano sūnui. Ačiū šiai komandai už istorinę pergalę!!!SĖKMĖS JUMS IR AIKŠTELĖJE, IR UŽ JOS RIBŲ!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE