Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės viešosios erdvės puošiasi pavasariniais žiedais!

Marijampolės viešosios erdvės puošiasi pavasariniais žiedais!

Artėjant gražiausioms pavasario šventėms ir įsibėgėjant pavasariui, pradedamas puošti miestas. J. Basanavičiaus aikštės gėlynai ir vazonai jau apsodinti nuostabiai žydinčiais našlaičių ir kitų pavasarinių gėlių sodinukais. Aikštėje ir jos prieigose žydės  virš 600  įvairiaspalvių našlaičių ir mėlynųjų žydrių.

Gėlių sodinimo darbus atlieka UAB „Kelranga“ apželdinimo specialistės, kurios jau pradėjo puošti miestą: jau sodinamos naujos gėlynų kompozicijos centrinėje miesto dalyje, o vėliau bus sodinamos ir Poezijos bei Vytauto parkuose, skveruose, gatvių prieigose.  Nuostabiai pavasarėjantį miestą iki artėjančių Velykų švenčių papuoš dar apie 3000 gėlių sodinukų.

Šiais metais miesto viešosios erdvės pasipuoš net 76 skirtingų rūšių gėlėmis, išaugintomis Marijampolės savivaldybės gėlininkų. Balandžio 10 d. pasirašyta sutartis su Aido Jasiulevičiaus ūkiu dėl vienmečių ir daugiamečių gėlių sodinukų pirkimo miesto puošimui. Iš A. Jasiulevičiaus šiltnamių Dielinės kaime Šunskų seniūnijoje žydinčiam miesto grožiui sukurti atkeliaus apie 23 tūkstančiai gėlių sodinukų. Jie bus sodinami įprastuose gėlynuose, kompozicijose bei vazose. Šiems metams žydinčio miesto gėlynų kompozicijų bei kitų žydinčių puošybos elementų sukūrimui ir želdinių priežiūros darbams skirta apie 20 tūkst. eurų suma.

Marijampolės savivaldybės administracija kviečia kartu puošti savo nuostabiai žalią miestą įvairiaspalviais žiedais, kad jis taptų dar labiau žydintis, išskirtinių gėlynų miestas. Džiaugiamės ir didžiuojamės žydinčiu miestu Marijampole!

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

Komentaras “Marijampolės viešosios erdvės puošiasi pavasariniais žiedais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE