Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampoliečiai kviečiami švęsti Gatvės muzikos dieną

Marijampoliečiai kviečiami švęsti Gatvės muzikos dieną

Gatvės muzikos diena (GMD) – trečio gegužės šeštadienio tradicija, kai profesionalūs muzikantai ir muzikos mėgėjai išeina į Lietuvos miestų gatves, kiemus, skverus ir aikštes. Įvairiais muzikos instrumentais groja roką, klasiką, džiazą, avangardą, folklorą, atlieka įvairius su muzika susijusius performansus. Šiais metais, dėl šalyje įsigaliojusio karantino, renginio tradicinė data persikėlė į trečią liepos šeštadienį, tad kaip ir kasmet Lietuvos gyventojai, tarp jų ir marijampoliečiai, galės pasidžiaugti Gatvės muzikos diena.

Jau 2020 metų liepos 18 dieną ši šventė suburs visus muzikalius žmones į Lietuvos miestų gatves. Šventės metu įvairaus amžiaus ir stiliaus muzikantai atliks savo kūrinius gatvėse, o susirinkę žmonės galės dalyvauti pasirodymuose ir tapti gyvos muzikos dalimi.

Eilinis pasivaikščiojimas po Marijampolės miesto centrą, liepos 18-tą dieną gali būti ne tik kasdienis ir paprastas, tačiau ir įdomus, muzikalus, bendruomeniškas. Gatves apgaubs jauki ir garsi atmosfera, kurioje bus galima sutikti daug muzikai atsidavusių atlikėjų bei išgirsti tiek profesionalios, tiek mėgėjiškos muzikos.

Organizatoriai asociacija „Jaunimas YRA“ visus norinčius kviečia prisijungti prie Gatvės muzikos dienos. Nesvarbu, ar esate profesionalus muzikantas, ar mėgėjas, grojate metalą ar sutartines – šventėje dalyvauti gali visi! Viskas, ką jums reikia padaryti norint pasirodyti renginyje, tai užpildyti registracijos anketą puslapyje www.gmd.lt, o liepos 18d. atvykti į pasirinktą vietą ir dalintis muzika Marijampolės gatvėse.

Jei esate ne tik muzikos, bet ir kitų meno rūšių mylėtojai, organizatoriai skatina nupiešti tai, kas jums asocijuojasi su muzika, įamžinti piešinį ir siųsti jaunimasyra@gmail.com, o išrinktas geriausias piešinys bus atspausdintas lipdukuose, kurie pasieks visą Marijampolę. Leiskite savo kūrybai atsiskleisti ir parodykite miestui, jog muziką galima ne tik išgirsti, bet ir pamatyti.

Kiekviena muzikai neabejinga širdis yra kviečiama prisidėti prie Gatvės muzikos dienos! Liepos 18 dieną kartu su visa Lietuva pripildykime Marijampolės gatves muzika, sukurkime jaukią atmosferą ir būkime girdimi iš toli!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE