Pagrindinis > Naujienos > Nes nėra valdžios, kuri nebūtų iš Dievo

Nes nėra valdžios, kuri nebūtų iš Dievo

Ar reikia mylėti valdžią? Tėvynę, mamą – taip, būtina, bet valdžią? Manau, valdžios mylėti nereikia. Teisėtą valdžią reikia pripažinti, galima ją toleruoti ir palaikyti ar neapkęsti, bet tik ne mylėti. Nėra jokio moralaus pagrindo mylėti valdžią. Žinoma, jeigu kažkas maitinasi iš valdžios lesyklėlės, vis tik pagrindo meilei yra. Nesu tikras, kokia tai meilė: iš išskaičiavimo, ar iš dūšios gelmių, bet tai jau ne taip ir svarbu – svarbus pats meilės faktas.

Ar galima mylėti valdžią? Galima, ir net labai „drūčiai“. Visuomenėje yra gajus mitas, kad visi valdžią tik keikia (visi joje vagys) ir negali jos pakęsti (negali žiūrėti į jų snukius). Bet tai – tik mitas. Valdžia yra ne tik labai mylima, bet kartais kai kuriuos ji jaudina net iki orgazmo. Kurie politikai esantys valdžioje jaudina labiausiai? Ogi tie, kurie labiausiai įvaldę viešuosius ryšius ir suvokia jų nešamą gėrį. Tie, kurie daug ir dažnai lankosi įvairiuose renginiuose renginėliuose, be perstojo su visais ir su savimi fotografuojasi. Vienoj nuotraukoje – sako kalbą, kitoje – kažką sveikina, dar kitoje – įdėmiai klausosi, o dar kitoje – dar įdėmiau klausosi, bet jau nusiėmę akinius ir kitaip pakreipę galvą, vėliau viešina tas nuotraukas visokiuose „feisbukuose“, kitose interneto platybėse, rašo visokius emocionalius rašinėlius ir sveikinimus vietinėje spaudoje visomis įmanomomis progomis, dalina padėkos raštus ir dovanas, nupirktas už mūsų, visų mokesčių mokėtojų, pinigus. Įsivaizduokite, koks orgazmas apima gavus dovanų, pavyzdžiui, iš Seimo nario, gėlių puokštę, saldainių dėžę ir dar kokį suvenyrą su Seimo logotipu! Seimo narys gražiai šypsosi, meiliai kalba apie jūsų svarbą šioje žemėje ir jei ne jūs, tai čia viskas velniop nueitų ir apskritai, kažin ar kas be jūsų būtų buvę, bet nė žodelio, kad tas lauknešėlis su Seimo logotipu už visų mūsų eurus pirktas (už mūsų visų eurus, Karlai!), o ne už pono politiko. Ypač jaudina politikai – kovotojai, kurie kovoja su viskuo, su iki banalybė nugrota korupcija, elitu, verslu, konservatoriais ir dar „biesas“ žino kuo. Labai keistai atrodo kova su elitu. Kodėl? Na, jeigu manysime, kad politikas irgi yra elitas, tai taip gaunasi, kad toks politikas kovoja prieš save patį. Tokia beveik masturbacija gaunasi. Kovotojai tikrai mylimi! Internetai viską išduoda – visas meiles taip pat. Štai keletas jaudinančių seilėtų prisipažinimų vienam X kovotojui (vardas pakeista, kalba netaisyta): „Gerbiu ir zaviuosi (širdutės simbolis) Tikras“, „Visa gyvenima dekosiu likimui, kad turejau galimybe dirbti gerb. X komandoje ir dar ir dar karta matau ir isitikinu, kad tai yra Zmogus, kuriam rupi visi be isimties Zmones“, „Gerb. X, perskaičiau ir na tikrai iki ašarų sujaudino tai kad jus esate nuoširdus ir atjautą turintis žmogus už kurį labai didelė Lietuvos žmonių dalis pasitikėjo jumis ir tvirtai neklydo. Tiesiog noriu palinkėti jums kuo puikiausios sėkmės tiek jūsų nelengvame atsakingame darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Pagarbiai.”.

O ar valdžia myli mus? Jus, mane, Antaną, Petrutę – visus mus? Myli, ir dar kaip! Viskas, ką valdžia daro – daro iš begalinės meilės paprastam žmogui, tai yra tau. Ir apskritai – valdžioje visi kaip rūpintojėliai, tačiau labai neįsijauskite ir nesusijaudinkite per stipriai ir per anksti, kad neapturėtumėte gėdos – ši meilė iš išskaičiavimo.

Nėra meilės be kančios, kaip ir nėra meilės be išdavystės, todėl būkite pasiruošę viskam, o Šventajame rašte parašyta: “Kiekviena siela tebūna klusni aukštesnėms valdžioms, nes nėra valdžios, kuri nebūtų iš Dievo.“ O Dievas, kaip žinia, ir yra meilė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE