Pagrindinis > Naujienos > Pirmą kartą Lietuvoje bus surengti visceralinės terapijos mokymo kursai

Pirmą kartą Lietuvoje bus surengti visceralinės terapijos mokymo kursai

 

Lapkričio 28 d. Vilniuje prasidės savaitę truksiantys visceralinės terapijos mokymo kursai, kurių metu gydytojas iš Maskvos – Ušakov Aleksandr Jurjevič – per 68 akademines valandas lietuviams atskleis sparčiai pasaulyje populiarėjančios visceralinės terapijos – diagnostikos ir gydymo – pagrindus. Visceralinės terapijos esmė – rankomis per priekinę pilvo sienelę suaktyvinti kraujotaką, medžiagų apykaitą, atstatyti natūralią vidaus organų padėtį, pašalinti vidaus organų spazmus bei paskatinti organizme savireguliacijos procesus.

Nors visceralinė terapija, kitaip vadinama chiropraktika, visame pasaulyje – Tailande, Filipinuose, Indijoje, Tibete, ir Rusijoje – žinoma jau labai seniai, Lietuvoje šiuo metu pagal šią gydymo metodiką konsultuoja ir dirba tik keli specialistai, baigę mokslus Maskvoje.

„Naudojant šią metodiką, užtenka vos kelių seansų ir žmogaus negalavimai dingsta. Taip yra ne dėl mistinių priežasčių, bet dėl objektyvių dalykų. Dažniausiai medikai sako, kad jei yra rimtas sveikatos sutrikimas, tai jis visam gyvenimui ir teks vartoti skirtus vaistus. Visceralinės terapijos  filosofija tokia, kad nėra ligos, yra tik funkcinis organo sutrikimas, kurį galima pašalinti išmasažavus vidaus organus ir atstačius juose sutrikusią kraujo mikrocirkuliaciją bei išvalius organizmą nuo parazitų ir kirminų. Ši terapija itin veiksminga esant virškinamojo trakto problemoms, hipertoninei ligai, kepenų, kasos, inkstų sutrikimams, taip pat kraujotakos ar ginekologinėms ligoms bei migrenai“, – kalba Visceralinės terapijos specialistų asociacijos narė Birutė Kučinskienė. Anot jos, atstačius sutrikusią vidaus organų kraujotaką, vartojamų vaistų dozės sumažėja ir greičiau pasiekiamas gydymo rezultatas. Terapeutė pateikia gerosios praktikos pavyzdį – išmasažavus dešinį inkstą ir vietas aplink jį, įprastai dingsta „nuolatinio nuovargio sindromas“.

Kursų organizatoriai sako, kad stebint žmogaus kūno refleksines zonas, – veidą, liežuvį, rankas, kojas – galima efektyviai diagnozuoti sveikatos sutrikimus. „Tarkime, itin dažnos odos problemos medikų sprendžiamos hormoniniais vaistais, kurie turi gausybę šalutinių poveikių. Yra žinoma, kad organizmas valo toksinus per odą. Kai organizmo intoksikacija yra labai didelė, sutrinka inkstų funkcija, jie „nesusitvarko“, todėl jiems organizmą valyti „padeda“ oda. Ant odos išmetami toksinai spuogų, įvairių bėrimų, poodinių riebalinių darinių, keratomų ir papilomų pavidalu. Visceralinis terapeutas neskiria vaistų, o pasiūlo šarminti organizmą, imasi atstatyti sutrikusią vidaus organų kraujo mikrocirkuliaciją juos masažuodamas“, – patirtimi dalijasi visceralinės terapijos mokymus Rusijoje baigęs Aloyzas Janulis.

Visceralinės terapijos pradininkas – profesorius A. T. Ogulov – daug dėmesio skiria organizmo valymui. Parazitai ir pelėsiniai grybai (papilomos, keratomos), tūnantys žmoguje, įprastai sukelia daugybę ligų. Kaip vieną iš organizmo valymo priemonių, visceralinės terapijos specialistai naudoja ricinos aliejų, kuris padeda atsikratyti „blogybėmis“, susikaupusiomis žarnyne.

Organų būklės tyrimai parodė, kad osteopatinėmis technikomis – stūmimu, vibracija, ištempimu ir kitomis – veikiamų organų funkcijos gerėja. Visceralinės terapijos specialistai būtent ir mokomi naudotis šiomis technikomis.  

„Visceralinė terapija nėra stebuklas. Tai – būdas, kaip paprastomis, visiems prieinamomis priemonėmis padėti ne tik savo, bet ir kitų žmonių negaluojantiems organizmams „susitvarkyti“ ir padėti atstatyti sutrikusias funkcijas. Juk visos mūsų problemos yra susiję ir atsakymus galima rasti gilinantis į priežastis, o ne analizuojant pasekmes“, – įsitikinę visceralinės terapijos kursų Vilniuje rengėjai.

Daugiau informacijos apie visceralinės terapijos kursus Vilniuje: Aloyzas Janulis, tel. +370 686 90050.

Žydrė DARGUŽYTĖ

3 komentarai(-ų) “Pirmą kartą Lietuvoje bus surengti visceralinės terapijos mokymo kursai

  1. Ar jums skolos? Ar jums reikia pakelti pinigus už sveikatos priežiūros išlaidas ar mokėjimo skolas arba Lėšų paskirstymo valstybei? Laukti! Apsvarstykite parduoti savo inkstą kaip alternatyva. Jei norite parduoti savo inkstą šiandien. Pranešimo mums immediately.A inkstų pirktas maksimali suma 150,000.00 ERU.The tautinį pamatą šiuo metu pirkti sveiką kidney.My vardą dr kovo esu inkstuose Nefrologas Nacionalinė hospital.Our ligoninė specializuojasi inkstų chirurgijos ir mes taip pat kovoti su pirkimo ir transplantacijos inkstų su svetaine žinutę atitinkamą donorą. Mes įsikūrę Indijos, Kanados, Didžiosios Britanijos, Turkijos, JAV, Malaizijos, Pietų Afrika ir tt Jei jus domina pirkti arba parduoti inkstų, prašome nedvejodami susisiekite su mumis elektroniniu paštu: (dr.marchbaida@gmail.com)

    Mes laukiame jūsų neatsiliepia ….

    Pagarbiai….

    Dr.march Baida

  2. Išgirdus apie visceralinę terapiją,iš karto kreipiausi dėl savo problemų(vargino pilvo spazmai ir pūtimas,vidurių užkietėjimai, raugėjimas,refliuksas,kartumas burnoje,skausmai nugaroje,blogas miegas,greitas susinervinimas, skausmingas mėšlungis ir t.t.).Man atliko pilvo masažą, 1,5mėn. rytais geriu po pusę šaukštelio sodos,išvaliau žarnyną nuo kirminų.Nei vieno minėto simptomo nejaučiu.Supratau,kad galima gydytis labai pigiai,jei po vieno masažo,sodos vartojimo ir kirminų “atsikratymo” pasijutau puikios nuotaikos ir sveikatos.Kad galėčiau padėti ne tik sau,bet ir savo artimiesiems,užsirašiau į kursus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE