Pagrindinis > Kitos temos > Restoranų įvairovė ir svarbiausi aspektai renkantis

Restoranų įvairovė ir svarbiausi aspektai renkantis

Šiais laikais restoranai yra įvairių tipų ir dažnai orientuojasi į specifines sritis. Kiekviena virtuvė turi savo disciplinas, kurių reikalaujama laikytis norint išlaikyti autentiškumą ir aukštą restorano lygį. Neskaitant disciplinos yra bendrieji kriterijai kuriuos būtina atitikti norint išlaikyti restorano lygį. Svarbiausi restorano aspektai, kuriuos stengiasi atitikti Vanille Lounge yra:

Aptarnavimas

Kokybiškas aptarnavimas, mokėjimo bendrauti su klientais, laiko organizavimas, bei atsakingumas yra vieni svarbiausių dalykų, sudarančių restorano kokybę. Vanille Lounge restorane siekiame profesionalumo, todėl  visada šiltai pasitinkame savo klientus. Turime standartus, kurių laikomės, todėl maistas atnešamas iš karto kai jis yra pagaminamas – jokio laiko gaišimo, dėl prasto laiko organizavimo ir užsakymų priėmimo. Mūsų klientų laikas mums yra brangus!

Maistas

Savo praktikoje tyrinėjame skirtingas virtuves ir kuriame modernias klasikinių patiekalų variacijas. Siekiame derinti klasikinę europietišką virtuvę, lietuviškas valgymo tradicijas, sezoniškumą ir aukščiausią kokybę, tam, kad užtikrintume unikalią restorano patirtį. Mūsų šefai naudoja tik aukščiausios kokybės ingredientus, o jų aistra maistui atsispindi kiekviename patiekale. Mūsų meniu keičiasi priklausomai nuo metų laikų, todėl galėsite mėgautis patiekalais iš šviežiausių ingredientų. Nesvarbu, ar ieškote romantiškos vakarienės dviese, ar susibūrimo su draugais, mūsų restoranas yra puiki vieta jaukiai patirčiai.

Aplinka

Vanille Lounge įrengtas apgalvojant menkiausias detales, todėl restoranas dvelkia išskirtiniu skoniu, prabanga ir lengvumu. Restorano baras visada tampa pagrindiniu dėmesio objektu, kadangi visa konstrukcija yra padaryta iš šviečiančio onikso akmens. Jaukumo pojūtį suteikia koloritas, jame dominuojančios šiltos ir švelnios vinilinė ir žemiškos spalvos. Restoranai su lauko terasa jau taip yra ir pas mus, kuri talpina iki 120 žmonių!

Privatūs renginiai

Pas mus galite rezervuoti patalpas savo gimtadieniui, vestuvėms ir kitoms svarbioms šventėms. Mūsų profesionalus kolektyvas padės jums suorganizuoti jūsų renginį ir pasirūpinti maitinimu. Mes suprantame, jog kiekvienas žmogus turi skirtingą skonių paletę, todėl mes esame pasirengę priimti ir nestandartinius užsakymus. Mes esame pajėgūs priimti užsakymus ir didelėms žmonių grupėms ir verslo renginiams.

Gėrimai

Mūsų restorane galite rasti kruopščiai atrinktų, pasaulyje pripažintų gamintojų gėrimus, nuo putojančio vyno iki ypatingai retų konjakų, amanjakų, grapos, meskalio, kalvadoso ir likerių. Eksliuzyviniai, dūminiai viskiai ar išskirtinio skonio egzotiniai romai – pas mus rasite savo mėgstamiausią arba neatrastą skonį, o jeigu sunku apsispręsti, mūsų somelje jums rekomenduos tinkamiausią gėrimą prie jūsų pasirinkto patiekalo. Taip pat didelį dėmesį skiriame kokteilių gamybai. Mūsų patyrę barmenai, daug laiko skiria žolelių atrinkimui bei vaisių tyrių gamybai – Vanille lounge neatsilieka nuo šiuolaikinių tendencijų ir pastoviai tobulina savo kokteilių gamybos technologijas.

Vanille Lounge

Modernus verslo klasės restoranas – baras, kuris stengiasi atskleisti tikrąjį produktų bei gėrimų skonį. Dėl rezervacijos susiekite su mumis telefonu +37060222454 arba el. paštu info@vanillelounge.lt

Plačiau: https://vanillelounge.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE