Pagrindinis > Dėmesio! > Šauk klausimą psichologui: kaip neprarasti savivertės?

Šauk klausimą psichologui: kaip neprarasti savivertės?

Savivertė – tai apibendrinta žmogaus nuomonė apie save ir apie tai, kiek jis vertingas. Savivertė turi labai didelį poveikį žmogaus bendravimui su aplinkiniu pasauliu. Apie tai, kaip jos neprarasti bus kalbama jau gruodžio 7 dieną, 18 valandą online diskusijoje „Šauk klausimą psichologui: kaip neprarasti savivertės?“, kuri bus transliuojama „Jaunimas YRA“ Facebook paskyroje.

„Šauk klausimą psichologui“ – jau antrus metus gyvuojanti asociacijos „Jaunimas YRA“ iniciatyva, atsiradusi karantino laikotarpiu, kurios metu psichologai atsako į žmonių užduodamus klausimus tam tikromis temomis. Šįkart organizatoriai sumanė gvildenti savivertės temą. Diskusijoje į užduotus klausimus atsakys psichologė Rugilė Šatė, o jai padės diskusijos moderatorė, aktorė Elžbieta Latėnaitė.

Šiuolaikiniame greitai besisukančiame pasaulyje tampa vis lengviau pamesti save, taip pat ir susidurti su sumenkusia saviverte. Dėl žemos savivertės nukenčia tiek asmeniniai, tiek darbo, mokymosi reikalai. Žmogui, turinčiam žemą savivertę, sunkiau palaikyti socialinius santykius su kitais žmonėmis.

Kaip atpažinti žemą savivertę, atrasti būdus, kaip jos neprarasti ir dar daugiau, sužinosite jau gruodžio 7 dieną, 18 valandą, online diskusijoje, kuri bus transliuojama „Jaunimas YRA“ Facebook paskyroje. Rūpimus klausimus galite užduoti anonimiškai ir iš anksto slido.com platformoje #saviverte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE