Pagrindinis > Regione > Jaunimas > Slemo poezijos vakaras subūrė marijampoliečius „išsirėkti“

Slemo poezijos vakaras subūrė marijampoliečius „išsirėkti“

Slemas – tai poezijos varžytuvės, kurių metu poetai atlieka savo parašytus tekstus prieš gyvą auditoriją ir teisėjus. Atliekamų kūrinių formatas gali būti itin įvairus, perskaitę kūrinius dalyviai varžosi dėl žiūrovų palaikymo. Paprastai šie renginiai vyksta neformalioje aplinkoje.

Slemo renginiai sparčiai populiarėja ir pritraukia vis daugiau žmonių, todėl organizacija „Jaunimas YRA“ kviečia marijampoliečius dalintis savo kūryba ir jau ne pirmą kartą organizuoja slemo poezijos vakarą „IŠSIRĖK“. Prieblandoje paskendusioje kavinėje-bare „kamBARys“ gruodžio 3 – ąją dieną įvyko antrasis poezijos vakaras.

Kiekvienas dalyvis turėjo ne daugiau kaip tris minutes pasidalinti savo tekstu, nepasitelkdamas jokių pagalbinių priemonių, apart teksto, balso. Auditorija aktyviai įsitraukė į „slemerių“ vertinimą, poezijos vakaras vyko dviem etapais. Organizatoriai, norėdami paskatinti kurti kuo daugiau žmonių, suteikė galimybę dalyviams skaityti ir kitų autorių tekstus.

„Smagu, jog poezijos vakaras pritraukė tiek žmonių ir jie aktyviai įsitraukė į tai. Ne tik dalyviai, kurie skaitė tekstus, bet ir žiūrovai, kurie aktyviai reagavo į „slemerių“ pasirodymus bei nebijojo garsiai reikšti savo įvertinimus ir už juos pakovoti. Galbūt kai kam tai buvo ilgai lauktas paskatinimas judėti ilgo ir plataus kūrybos kelio link. Nebijoti kurti, klysti, o svarbiausia – dalintis“ – teigia viena iš renginio dalyvių Ieva Kalpukevičiūtė.

Po įnirtingos kovos vakaro nugalėtoju tapo Mantvydas Samsanavičius, kuris pirmasis gavo naująjį „IŠSIRĖK“ simbolį – lemputę. Šis simbolis keliaus iš rankų į rankas kiekvieno poezijos vakaro nugalėtojui.

Organizatoriai mano, jog tokio tipo renginiai mieste yra reikalingi, nes sulaukia didelio susidomėjimo, todėl jie tiki, kad „IŠSIRĖK“ taps gražia tradicija Marijampolės mieste ir kiekvieną kartą pritrauks vis daugiau dalyvių, kurie dalinsis savo kūryba.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE