Pagrindinis > Dėmesio! > Skambės „Improvizacijos su W. A. Mozartu“

Skambės „Improvizacijos su W. A. Mozartu“

Rugpjūčio 16 d. Paežerių dvare vyksiantis jau trečias jaunųjų atlikėjų festivalio „Karvelėli mėlynasai“ koncertas bus kaip niekada kupinas improvizacijų. Koncerte kartu su kamerinės muzikos ansambliu „Musica humana“ pasirodys muzikinės dinastijos atstovai – broliai Motiejus, Mykolas ir Benediktas Bazarai. Tai bus kiek neįprastas koncertas – girdėsime daug Wolfgango Amadeus Mozarto ir daug improvizacijų!

Visi trys broliai yra pianistai, tačiau jiems nesvetimos įvairiausios muzikinės veiklos sritys. Motiejus Bazaras, plėsdamas savo muzikinių interesų ratą kaip plataus profilio pianistas klavišininkas, nuolat groja džiazo, roko ir kitokių stilių grupėse, dalyvauja festivaliuose ir muzikiniuose projektuose, užsiima aranžavimu bei kompozicija. Prie įvairių kūrybinių idėjų plėtotės bei įgyvendinimo prisideda ir puiki komanda – broliai multiinstrumentininkai Mykolas ir Benediktas. Nuo mažens supamas muzikuojančių tėvų ir brolių, Mykolas neatsispyrė pagundai išbandyti ir kitų instrumentų – bosinės gitaros ir kontraboso – teikiamas galimybes. Benediktas ne kartą pelnė laureato diplomus įvairiuose konkursuose. Dar viena reikšminga jo veikla – fortepijonų derinimas ir restauravimas. Visi broliai aktyviai dalyvauja kolektyvų „Broliai Bazarai“, „Bazarai JazzTrain“ veikloje.

Programos sumanytojas ir ansamblio „Musica humana“ vadovas Robertas Beinaris. Solistai: Mykolas Bazaras (bosas), Motiejus Bazaras (klavišiniai), Benediktas Bazaras (mušamieji).

Kviečiame į koncertą Paežerių dvaro sodyboje. Pradžia 15 val.

Bilieto kaina 10 Eur. ir 5 Eur.

Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centras-muziejus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE