Pagrindinis > Naujienos > Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną – gamtos ir legendų takais

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną – gamtos ir legendų takais

Gegužės 7 d. – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Tai puiki proga susitikti žmonėms, kurie rašo, dalinasi, viešina, informuoja ir saugo lietuvių kalbą. Pakvietėme žurnalistus, kalbos puoselėtojus, įstaigų viešųjų ryšių atstovus paminėti šią dieną kiek kitaip: po darbų pajusti gamtos teikiamą atgaivą vaikščiojant Buktos gamtiniu pažintiniu taku ir prisiminti rašytojo K. Borutos sukurtus personažus lankantis sodyboje „Baltaragio malūnas“.

„Jūs esate tie, kurie neša žinią. Tie, kurie giria ir tie, kurie kritikuoja. Bet taip ir turi būti, nes žodis yra laisvas“ – sveikindamas spaudos atstovus sakė Savivaldybės meras Povilas Isoda. Pritardamas mero pasakytiems žodžiams Administracijos direktorius Karolis Podolskis, sveikindamas susirinkusiuosius, dėkojo už sunkų, nenuspėjamą ir svarbų darbą.

Ačiū Žuvinto biosferos rezervato direktoriui Arūnui Pranaičiui už įdomią pažintį su unikalia Buktos miško gamta, Liudvinavo mėgėjų teatrui „Žalias sodas“ už puikiai įkūnytą gražiąją Jurgą, žavųjį Girdvainį, piktąją Uršulę ir klastingąjį Pinčiuką bei kitus personažus…

Smagu pamatyti, pažinti, pabendrauti…

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Komentaras “Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną – gamtos ir legendų takais

  1. AČIŪ ir popietės organizatorėms – Komunikacijos skyriaus merginoms, senąją tokių švenčių-susitikimų tradiciją kasmet spalvinančioms naujomis spalvomis ir telkiančioms vis didėjančią komandą! Pabendravimas neformalioje aplinkoje ir niekur neskubant – aukso vertės! O kad džiugino ir žavėjo kiekviena popietės “stotelė”, jau pasakyta ČIA, operatyviai paskelbtame pranešime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE