Pagrindinis > Kitos temos > Striukės: kokias rinktis pavasariui?

Striukės: kokias rinktis pavasariui?

Įsibėgėjant pavasariui, sunkius, šiltus viršutinius drabužius pakeičia plonos, lengvos striukės. Striukės – vienas funkcionaliausių drabužių, kadangi jos tampa ne tik neatsiejama pavasario aprangos dalimi, bet taip pat ir apsaugo nuo vėsesnio oro, vėjo ar lietaus. Tačiau kokias striukes geriausia dėvėti atėjus šiltesniam metų laikui? AUDIMAS prekės ženklo specialistai pataria, kokias striukes rinktis pavasariui.

Ilgos striukės moterims ir vyrams – praktiškas pasirinkimas esant vėsiems orams

Lietuvoje vyraujant permainingiems orams, ilgos striukės moterims ir vyrams – itin praktiškas pasirinkimas. Ilgos moteriškos ir vyriškos striukės puikiai apsaugo nuo vėjo bei lengvo lietaus ar dulksnos. Ilgos striukės su pašiltinimu, pavyzdžiui, AUDIMAS asortimente esantys paltai su Thermore pašiltinimu, itin minkštos, lengvos ir pralaidžios orui, todėl yra labai tinkamos dėvėti vyraujant vėsiems pavasario orams.

Lietpaltis – būtina pavasarinio garderobo dalis

Lietpaltis – viršutinis drabužis, be kurio neįsivaizduojamas pavasario sezonas, kuris, neretai, nemaloniai nustebina dažnu lietumi. Lietpaltis padeda apsaugoti nuo lietaus bei vėjo užsiimant bet kokia veikla lauke. AUDIMAS savo klientams siūlo itin funkcionalius lietpalčius (striukes, apsaugančias nuo lietaus), kurios yra pasiūtos iš funkcionalios dvisluoksnės medžiagos. Šie lietpalčiai patikimai apsaugo nuo lietaus ir vėjo, kartu leisdami kūnui kvėpuoti.

Vėjastriukės moterims ir vyrams – vienas svarbiausių bėgimo drabužių pavasarį

Plonos, lengvos vėjastriukės moterims ir vyrams puikiai tinka mėgstantiems bėgioti lauke pavasarį ir rudenį. Bėgiojant pavasarį, nereikėtų skubėti per greitai išsirengti, kadangi taip rizikuojama sušalti. Vėjastriukės ne tik apsaugo nuo vėjo, lietaus ar šalčio baigus treniruotę, tačiau taip pat puikiai sulaiko šilumą bėgimo metu. Vėjastriukės sukurtos taip, kad nevaržytų judesių bei leistų jaustis komfortiškai visos bėgimo ar kitos treniruotės lauke metu.

Pavasarinės striukės, mėgstantiems daug keliauti

Žmonėms, mėgstantiems daug keliauti ar užsiimantiems bet kokia aktyvia veikla, verta apgalvoti apie pavasarinės striukės, kurią patogu transportuoti, pasirinkimą. Keliaujantys žmonės puikiai žino, ką reiškia, kai reikia drabužius ar kitus išvykoje reikalingus daiktus sutalpinti į nedidelę kuprinę ar kitur, todėl čia nėra vietos storoms, sunkioms bei nefunkcionalioms striukėms.

AUDIMAS aktyvios gyvensenos entuziastams gali pasiūlyti keletą modelių plonų striukių, kurios, esant poreikiui, gali būti supakuojamos į maišelį. Toks sprendimas ypač patogus keliaujant, kadangi supakuota striukė neužims daug vietos. Be to, ištrauktų iš maišelio striukių nereikia lyginti, todėl nereikės nerimauti dėl to, kad apsirengtas viršutinis drabužis atrodo netvarkingai.

AUDIMAS striukės – žmonėms, vertinantiems praktiškumą ir funkcionalumą

AUDIMAS, kuriantis drabužius veikliam žmogui, siekiančiam gyventi aktyvų, subalansuotą ir sąmoningą gyvenimą, savo klientams siūlo praktiškas, patogias ir funkcionalias striukes bei vėjastriukes. Lietuviško prekės ženklo striukės pasiūtos iš medžiagų, nesugeriančių drėgmės bei leidžiančių kūnui kvėpuoti. AUDIMAS asortimente – įvairių spalvų, dydžių, modelių striukės ir vėjastriukės vyrams bei moterims, pritaikytos dėvėti tiek aktyvaus laisvalaikio metu, tiek kasdienai. Apsilankykite AUDIMAS internetinėje www.audimas.lt arba fizinėse parduotuvėse ir atraskite savo poreikius labiausiai atitinkančią striukę pavasario sezonui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE