Pagrindinis > Naujienos > Suskaičiavus daugiau kaip 9 000 balsavusiųjų paspaudimus, išaiškėjo nugalėtojai septyniose kategorijose. Padėkota šventinės aplinkos kūrėjams

Suskaičiavus daugiau kaip 9 000 balsavusiųjų paspaudimus, išaiškėjo nugalėtojai septyniose kategorijose. Padėkota šventinės aplinkos kūrėjams

Pasibaigus žiemos švenčių laikotarpiui savivaldybės meras Povilas Isoda ir mero patarėja Agnė Pavelčikienė susitiko su konkurso „Gražiausi kalėdiniai papuošimai“ dalyviais ir padėkojo šventinės aplinkos grožio kūrėjams.

Dėkodamas konkurso dalyviams ir sveikindamas laureatus savivaldybės meras Povilas Isoda džiaugėsi, kad 2019 metų kalėdinių papuošimų konkurse dalyvavo ne tik jau anksčiau dalyvavusieji, bet ir nauji kalėdinių puošmenų kūrėjai bei grožio skleidėjai, kurių sukurti šventiniai papuošimai suteikia šviesios kalėdinės nuotaikos, o pats kūrybinis procesas džiugina ir sutelkia bendruomenes gražių kūrybinių sumanymų įgyvendinimui.

„Tikrai džiugu, kad kalėdinių papuošimų konkursas kasmet sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Jūsų sukurta šventinė puošyba skleidžia džiugią šventinę nuotaiką ir tampa vienu šilčiausių šventinių akcentu. Džiugina jūsų noras puošti savo įstaigų, įmonių, namų, sodybų ir bendruomenių aplinką bei noras dalintis šventiška nuotaika. Dėkoju už kūrybiškumą ir skleidžiamą kalėdinę dvasią, teikiamą džiaugsmą bei švenčių įvaizdžio kūrimą“, – dėkodamas kalėdinės puošybos konkurso dalyviams, sakė meras P. Isoda.

„Gražiausi kalėdiniai papuošimai“ nuotraukomis savivaldybės Facebook paskyroje dalinosi 25 konkurso dalyviai.
Nuo pat Kalėdų gražiausi kalėdiniai papuošimai buvo renkami pagal patiktukų („like“) skaičių septyniose kategorijose Suskaičiavus balsavusiųjų „patinka“ paspaudimus konkurso nygalėtojai:
Oksana ir Vaidas Karpavičiai „Mano sodyba – gražiausia“; Vidas Zubrickas „Mano daugiabutis – šventiškiausias“ ; Marijampolės Petro Armino progimnazija – „Originaliausi kalėdiniai papuošimai“ ir „Dalinuosi Kalėdų gerumo dvasia“; UAB „Marijampolės autobusų parkas“ – „Gražiausiai papuošta įstaiga“, Igliaukos šokių kolektyvo „Tryptukas“ – „Gražiausiai pasipuošusi bendruomenė“; Kavinė-baras NICA – „Verslo įmonė, labiausiai puošianti miestą“.
Konkurso „Gražiausi kalėdiniai papuošimai 2019“ laureate nominuota Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bendruomenė už šventiškiausiai papuoštą įstaigos aplinką, kūrybiškumą ir bendruomenišką kalėdinių papuošimų bei kalėdinės nuotaikos kūrimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE