Pagrindinis > Naujienos > „Torpedoms“ – „aukso lietus“!

„Torpedoms“ – „aukso lietus“!

Lapkričio 26–27 dienomis  vyko XII-asis atviras 2016 m. Lietuvos veteranų plaukimo čempionatas.  Alytaus 50 m  baseine dalyvavo  199  sportininkai iš Lietuvos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos.

Varžybose startavo ir 16  Marijampolės klubo „Torpedos“ narių:  Aldona Mažėtienė, Violeta Viskantienė, Zita Kralikaitė, Laimutė Džavichašvili, Ilona Šufinskienė, Jūratė Pranckevičienė, Stasys Grigas, Valdimaras Paludnevičius, Antanas Guoga, Rimvydas Zygmanta, Gediminas Šenfeldas, Aurimas Kadūnas, Vilmantas Krasauskas, Saulius Bražukas , Andrius Murauskas ir Mantas Buivydas.

Sėkmingai pasirodę „torpediečiai“ individualiose rungtyse iškovojo  20 aukso medalių. Net penkis medalius laimėjo A. Murauskas,  4 iškovojo G. Šenfeldas. Trimis medaliais džiaugėsi  J. Pranckevičienė, S. Grigas ir V. Krasauskas . Po vieną medalį pavyko iškovoti A. Guogai ir jaunajam klubo nariui M. Buivydui. Dar po 2 medalių komplektus laimėjo moterys, plaukusios estafetėse: A. Mažėtienė, I. Šufinskienė , Z. Kralikaitė ir J. Pranckevičienė amžiaus grupėje 200+  4x50m kompleksu bei V. Viskantienė, I. Šufinskienė , Z. Kralikaitė ir J. Pranckevičienė amžiaus grupėje 160+  4x50m laisvu stiliumi. Vieną aukso medalių komplektą laimėjo vyrų komanda (R. Zygmanta, S. Grigas, A. Guoga ir V. Paludnevičius) , plaukdama 4x50m laisvu stiliumi 280+ amžiaus grupėje.

Stasys Grigas pagerino 2 Lietuvos plaukimo veteranų rekordus: 75–79 metų amžiaus grupėje, plaukdamas 200 m nugara ir 400 m l/st.

Čempionatas buvo puikiai organizuotas, dalyviai dėkingi teisėjams už profesionalų ir operatyvų darbą.