Pagrindinis > Naujienos > Treneriui Rinaldui Česnaičiui – aukso medalis už nuopelnus Lietuvos sportui

Treneriui Rinaldui Česnaičiui – aukso medalis už nuopelnus Lietuvos sportui

 

Gruodžio 21 d. Vilniuje, Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Marijampolės sporto klubo „Tauras“ vyriausiajam treneriui Rinaldui Česnaičiui už nuopelnus Lietuvos sportui įteiktas aukso medalis, skirtas asmeninio trenerio jubiliejaus – penkiasdešimtmečio – proga.

Šis garbingas apdovanojimas papildė fitneso ir kultūrizmo trenerio R. Česnaičio, Lietuvos rinktinės trenerio, tarptautinės kategorijos trenerio, teisėjo, apdovanojimų „kolekciją“, kurioje – ir KKSD medalis „Už sporto pergales“, ir Lietuvos neolimpinio komiteto medalis „Už nuopelnus neolimpiniam sportui“, ir Švento Jurgio, Marijampolės globėjo, ordinas, ir LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanojimas.

Apžvelgdamas praeinančius metus, R. Česnaitis pripažino, jog jam, kaip treneriui, tai buvo geri metai – visos pozicijos išlaikytos: sporto klubas „Tauras“ vėl pripažintas geriausiu Lietuvoje, R. Česnaičiui vėl skirta geriausio trenerio nominacija, o „Tauro“ sportininkai – vėl Lietuvos reitingų nugalėtojai, respublikos bei tarptautinių varžybų laimėtojai, prizininkai.

Daugiau apie Rinaldą Česnaitį skaitykite ČIA.

Asmeninio archyvo nuotraukoje – apdovanojimo akimirka: treneris Rinaldas Česnaitis ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius.

Komentaras “Treneriui Rinaldui Česnaičiui – aukso medalis už nuopelnus Lietuvos sportui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE