Pagrindinis > Regione > Ekonomika > UAB „Dovista“ jau turi direktorių. Planuose – didesnis darbuotojų skaičius

UAB „Dovista“ jau turi direktorių. Planuose – didesnis darbuotojų skaičius

 

Liepos 11 d. reguliarūs UAB „Dovista“, Marijampolės LEZ operatoriaus ir Marijampolės savivaldybės administracijos pasitarimai pasipildė nauju nariu. Jau paskirtas UAB „Dovista“ gamyklos direktorius – Karolis Jonaitis.

Naująjį įmonės vadovą į pasitarimą savivaldybės posėdžių salėje atlydėjo projekto vadovas Morten Gottlieb ir Sten Nielsen. K. Jonaitis anksčiau dirbo UAB „IKEA Industry Lietuva“, o danų investuotojai jį pasirinko dėl tinkamos kompetencijos, patirties ir, be abejo, puikių anglų kalbos žinių. Pasitarimo metu, kuriame dalyvavo Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valdas Tumelis, vyr. architektas Arvydas Bekeris, Investicijų ir verslo skatinimo skyriaus vedėjas Darius Cinaitis, buvo kalbėta apie naujosios gamyklos, įsikūrusios Marijampolės LEZ teritorijoje, veiklos pradžią, kuri numatoma jau rugsėjo mėnesį.

Šiuo metu UAB „Dovista“ gamykla įdarbino 80 darbuotojų, metų pabaigoje planuoja turėti 100, o kitais metais – jau 250 darbuotojų. Direktorius įdarbinimą planuoja etapais, todėl besidomintieji karjeros galimybėmis kviečiami kreiptis dėl darbo tiesiogiai el. paštu darbas@dovista.com.

Investuotojai padėkojo Marijampolės savivaldybės administracijai už operatyvumą sprendžiant iškilusius klausimus, už geranorišką požiūrį į verslą ir aptarė plėtros perspektyvas. Reguliarūs UAB „Dovista“, Marijampolės LEZ operatoriaus ir Marijampolės savivaldybės administracijos pasitarimai nuo šiol pasipildys nauju nariu – paskirtuoju direktoriumi.

UAB „Dovista“ – viena didžiausių užsienio investicijų Lietuvoje į apdirbamąją pramonę per pastaruosius du dešimtmečius. „Velfac“ ir „Rationel“ prekės ženklus valdanti Danijos statybinių konstrukcijų gamybos milžinė Lietuvoje pagamintą produkciją eksportuos į Jungtinę Karalystę ir Airiją.

Komunikacijos skyrius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE