Pagrindinis > Naujienos > Vaikus į vasarą išlydėjo ir policijos pareigūnai

Vaikus į vasarą išlydėjo ir policijos pareigūnai

 

Mokslo metų pabaiga vaikams vasara prasideda Tarptautine vaikų gynimo diena.

Birželio 1-ąją  Vilkaviškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Vilija Grybauskienė ir Rūta Kairienė kartu su Vilkaviškio sporto mokykla surengė rajono vaikams ir jaunimui šventę pakviesdami juos į gatvės krepšinio 3X3 turnyrą „Vasarą sportuok, būk sveikas ir saugus“.

Varžybose dalyvavo 14 komandų. Oras varžybų metu buvo puikus. Nors saulutė varžybų metu stipriai alino žaidėjus – jaunimas dalyvavo entuziastingai. Vaikai ir jaunimas varžėsi trijose amžiaus grupėse: gimusieji 1999- 2000; 2001-2003 m. ir 2004-2005 m. Ypač džiugu matyti ne vienerius metus šiose krepšinio varžybose dalyvaujančias mergaitės, kurios taiklumu nenusileidžia berniukams. Visi prizininkai savo amžiaus grupėse buvo apdovanoti diplomais ir suvenyrais.

Mažieji kartu su tėveliais ant asfaltuoto tako spalvotomis kreidelėmis piešė prasidėjusią vasarą ir policiją. Ir jie neliko be dovanų.

Šventė tuo nesibaigė. Kitą dieną pareigūnus aplankė Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos 2-8 klasių mokiniai, šiuo metu lankantys vaikų vasaros dieninę stovyklą „Šaunieji stovyklautojai“. Bendruomenės pareigūnė Vilija Grybauskienė vaikams papasakojo apie tai, kur galima įgyti policijos pareigūno profesiją, kokie keliami reikalavimai būsimiems ir jau esamiems pareigūnams. Vaikams taip pat buvo papasakota apie didelės atsakomybės, darbštumo ir pareigos jausmo reikalaujantį pareigūnų darbą. Pareigūnas visuomet privalo elgtis tinkamai, kur jis bebūtų, nes jis visuomet turi rodyti pavyzdį kitiems.

Susitikimo metu vaikai buvo ypatingai smalsūs, tad ir klausimai buvo išradingi. Smalsučiai klausė: kurių pareigūnų dirba policijoje daugiau,- ar vyrų ar moterų, ar policininkams vasarą būna karšta dėvint policininko aprangą, kokį pavojingiausią nusikaltėlį buvote pagavę ir dar daugybę klausimų, į kuriuos mielai atsakinėjo pareigūnės.

Ir vargu ar kas nesutiks, kad birželio 1-oji ne tik „Tarptautinė vaikų gynimo“, bet ir mūsų, suaugusiųjų, atsakomybės diena. Tai diena, kai mes vėl ir vėl susimąstome, kad vaikai yra didžiausia mūsų gyvenimo prasmė.  Ši šventė palieka daug gerų emocijų mažiesiems mūsų rajono gyventojams bei jų tėveliams, na, o mes policijos pareigūnai džiaugiamės kartu su jais. Atsisveikindami su vaikais pareigūnai linkėjo jiems saugios ir šiltos vasaros.

Tarptautinė Vaikų gynimo diena Kazlų Rūdoje

Birželio 1-ąją Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau –  apskr. VPK) Kazlų Rūdos policijos komisariato pareigūnai dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės Kultūros centro organizuotame renginyje skirtame Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Miesto parke gausiai susirinkusius dalyvius džiugino Marijampolės apskr. VPK kinologo Dainiaus Kunigonio augintinio – tarnybinio šuns Rokio gebėjimai, kuriuos jis noriai demonstravo. Na o Kazlų Rūdos policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Akvilė Krunglevičienė mažuosius ir suaugusiuosius renginio dalyvius supažindino su nauja ekologiškų atšvaitų gamybos technologija.  

Už pagalbą renginio metu dėkojame kolegai kinologui Dainiui,  Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos dailės mokytojai Mildai Žemaitienei, technologijų mokytojui Rimantui Janušauskui ir visiems savanoriams savo darbu suteikusiems daug džiaugsmo vaikams!

 Marijampolės apskr. VPK  Vilkaviškio r. PK ir Kazlų Rūdos  PK informacija

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE