Pagrindinis > Naujienos > Vaikus į vasarą šventiškai išlydėjo ir policijos pareigūnai

Vaikus į vasarą šventiškai išlydėjo ir policijos pareigūnai

 

Vaikams vasara prasideda mokslo metų pabaigos švente „Sveika, vasarėle“, kuri sutampa ir su Tarptautine vaikų gynimo diena.  Šia proga gegužės 28 dieną šventės organizatorius  Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras bei šventės partneriai – Vilkaviškio rajono policijos komisariatas kartu su Vilkaviškio priešgaisrine gelbėjimo tarnyba  surengė vilkaviškiečiams šią šventę. Juk birželio 1-oji – ne tik Tarptautinė vaikų gynimo, bet ir mūsų, suaugusiųjų, atsakomybės diena.

Šventės metu vaikai ir suaugusieji artimai bendravo su policijos pareigūnais, apžiūrėjo policijos automobilį, uždavė daugybę klausimų. Labiausiai vaikus džiugino tai, kad dauguma turėjo galimybę nusifotografuoti kartu su pareigūnais ir juos kalbinusiu policijos bičiuliu Amsiu, kuris dalino atšvaitus, lipdukus, knygeles ir atvirutes su firminiu Amsio anspaudu bei nuoširdžiais linkėjimais vasarai. Taip pat susidomėjimo netrūko, kai Marijampolės apskr. VPK Kriminalistinių tyrimų skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Šneideris vaikams demonstravo daktiloskopijų, pirštų atspaudų paėmimo bei kitas gudrybes.

Šventei įpusėjus savo apsilankymu maloniai nustebino ketvirtadienį Vilkaviškio rajone viešėjęs  Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius kartu su Vilkaviškio rajono meru Algirdu Neiberka,  kurie pasveikino šventės dalyvius su mokslų metų pabaiga ir artėjančia vasara. Ministras Pirmininkas dėkojo organizatoriams už gražią šventę, rodomą dėmesį visuomenei ir linkėjo neišsenkančios energijos.

Šventėje vyko įvairios veiklos – sporto varžybos, vilnos vėlimas, linksmybės, žaidimai, atrakcionai ir dar daug visko. Kad šventė įsimintų labiau, vaikai ant grindinio plokščių spalvotomis kreidelėmis piešė prasidėjusią vasarą ir policiją. Visi renginyje dalyvavę vaikučiai buvo apdovanoti dovanėlėmis.

Juos nuolat kalbino ir linksmino ten dalyvavę policijos savanoriai, kuriems ši šventė priminė vaikystę ir patirtas geras emocijas. Ši šventė paliko daug gerų emocijų mažiesiems mūsų rajono gyventojams bei jų tėveliams, na, o mes, policijos pareigūnai, džiaugėmės kartu su jais.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio PK informacija

Nuotraukose – akimirkos iš šventės.

Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE