Pagrindinis > Dėmesio! > Visų renginių organizavimas uždarose ir atvirose erdvėse Marijampolės savivaldybės teritorijoje draudžiamas iki birželio 30 dienos

Visų renginių organizavimas uždarose ir atvirose erdvėse Marijampolės savivaldybės teritorijoje draudžiamas iki birželio 30 dienos

Šiandien, balandžio 2 d., nuotoliniu būdu vyko Marijampolės savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis.📌Posėdyje buvo svarstoma kaip Marijampolės savivaldybės ūkio subjektai ir kitos įstaigos yra pasirengę reaguoti į ekstremaliąsias situacijas.

✔️Paaiškėjo, kad didžioji dauguma Marijampolės savivaldybės teritorijoje veikiančių ūkio subjektų ir kitų įstaigų yra pasirengę ekstremaliosioms situacijoms: parengti ekstremalių situacijų valdymo planai, vykdomos ekstremaliųjų situacijų prevencinės priemonės, organizuojami darbuotojų mokymai ir civilinės saugos pratybos.

📌Kitas svarbus svarstytas klausimas – renginių ir susibūrimų organizavimas atvirose ir uždarose erdvėse.

Šiuo metu visų renginių organizavimas yra uždraustas iki balandžio 13 dienos. Reikia pripažinti, kad kol kas niekas negali įvardinti ar balandžio 13 diena bus karantino rėžimo pabaiga, ir net jeigu taip įvyktų, tikrai dar nebūtų drąsu grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.

❗️Norint apsaugoti gyventojus nuo užsikrėtimo koronavirusu grėsmės, šiandien buvo nuspręsta nerizikuoti ir uždrausti visų renginių organizavimą uždarose ir atvirose erdvėse Marijampolės savivaldybės teritorijoje.

❗️Draudimas galios iki birželio 30 dienos.

❗️Šis sprendimas nulėmė tai, kad šiemet nebus organizuojama didžiausia tradicinė Marijampolės miesto šventė „Cukrinis festivalis“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE