Pagrindinis > Toli - arti > Kelionės > 9 priežastys praleisti šeimos vasaros atostogas Floridoje

9 priežastys praleisti šeimos vasaros atostogas Floridoje

 

Florida yra viena populiariausių amerikiečių atostogų krypčių. Tačiau čia mėgautis poilsiu verta ne tik JAV gyventojams. Milžiniška valstija kupina skirtingų pramogų, paliksiančių didžiulį įspūdį ir vaikams, ir suaugusiems. Pigūs skrydžiai į Tampą su Avia.lt skrydžių agentūra – tai puikus pasirinkimas šeimoms, norinčioms suderinti aktyvų ir pasyvų poilsį. Pateikiame net 9 priežastis, kodėl tokioms atostogoms verta rinktis būtent Floridos valstiją.

  1. Klimatas

Floridos gyventojai gali dėvėti marškinėlius ir šortus kone 365 dienas per metus. Čia vidutinė oro temperatūra žiemą siekia 18 laipsnių šilumos, vasarą – apie 30. Nenuostabu, kad būtent Floridoje, Majamyje buvo sukurtas pirmasis apsauginis kremas nuo saulės. Be to, lietus šioje valstybėje retai kada trunka ilgiau nei kelias valandas. Turint galvoje lietuviško klimato ypatybes, atostogos Floridoje suteikia tvirtą įdegio ir vitamino D sankaupų garantiją.

  1. Paplūdimiai

Šiltas vanduo, aksomo švelnumo smėlis, nepriekaištingas aptarnavimas – Floridos kasdienybė, kuri leist gerai pailsėti ir tėvams, ir vaikams. Organizuojant tokį poilsį daug pastangų nereikia, tiesiog išsirinkite vieną iš daugybės paplūdimių. Kad ir kur bebūtumėte, iki pakrantės teks keliauti vos apie 60 mylių. Sarasotos, Majamio, Panamos, Brandentono paplūdimiai – tik keli puikūs variantai.

  1. Salos

Floridoje galima pailsėti gana privačioje aplinkoje. Tam puikiai tinka mažos salelės. Floridos salos (Florida Keys), Amelijos sala ir kitos slaptos salelės puikiai tiks žygiams, saulės vonioms ar nardymui, aktyvesnėms vandens pramogoms. Be to, čia atostogauti pigiau nei didžiuosiuose Floridos miestuose.

  1. Laukinė gamta

Pigūs skrydžiai į Tampą suteikia ypatingą galimybę pažinti laukinius gyvūnus, augalus. Viena iš labiausiai kerinčių vietų – Evergleidsas. Aligatoriai, krokodilai, didžiosios katės, įvairūs paukščiai, vėžliai, lamantinai, drugeliai, meškėnai tėra vos keli gyventojai, kuriuos čia galite sutikti. Nustebins ir patys mangrovių miškai, saulėlydį ar saulėtekį paverčiantys išties siurrealistišku, magišku reginiu. Dėmesio verti ir Biskeino rezervatas, Korkskriuvo pelkynas, Merito salos rezervatas, žavintys retų augalų, vandens paukščių, skirtingų vandens telkinių įvairove. Vaikai neabejotinai patirs daug įspūdžių. Be to, tai puiki proga pamokyti juos apie pagarbą gamtai, jos tausojimą.

  1. Sporto galimybės

Nusprendę pailsėti nuo kaitrios saulės galite stebėti tūkstančius žmonių sutraukiančias sporto varžybas ar rungtynes. Floridoje populiarus tiek golfas, tenisas, tiek futbolas, krepšinis, ledo ritulys. Įvairūs sporto renginiai vyksta visus metus.

Jei norite pasimėgauti vandens sportu, galite išmėginti žvejybą, nardymą, plaukiojimą burlentėmis ar irstymąsi valtimi ir kitomis pramogomis. Tam tinka ne tik pakrantės, bet ir daugiau nei 7 000 ežerų, 35 upės, virš 300 versmių.

  1. Pramogų parkai

Tampoje rasite Busch Gardens Africa, Orlande – Seaworld Orlando, Islands of Adventure, įstabųjį Legoland, Disney World, The Wizarding World of Harry Potter ir kitus. Floridoje gausu ir teminių atrakcionų parkų, ir edukacinių erdvių, kur vaikai gali jiems suprantama forma susipažinti su gamta, gyvūnais, mokslu.

  1. Muziejai ir kultūriniai renginiai

Atostogų metu Floridoje galima ugdyti vaikus ir plėsti žinias patiems. Pakeliui į paplūdimius ar pramogų parkus galite aplankyti meno, aviacijos, transporto, mokslo (vienas įdomiausių yra Tampoje) muziejus. Floridoje taip pat nuolat statomi spektakliai, rengiami muzikos festivaliai – juose bus smagu įvairaus amžiaus vaikams.

  1. Istorija

Floridoje rasite itin įdomų miestą – Sen Augustiną. Tai – seniausias europiečių įkurtas ir apgyventas miestas visose Jungtinėse Amerikos Valstijose. Juo įkūrimu 1565 m. pasirūpino ispanai, tad galite pasigrožėti savita šios tautos architektūra. Kitokių istorinių žinių apie valstijų augimą, žemyną rasite specializuotuose muziejuose.

  1. Maistas

Šis privalumas neabejotinai patiks visiems šeimos nariams. Floridoje rengiama daugybė maisto festivalių. Be to, valstija pasižymi savitais patiekalais. Atostogų metu galite paskanauti Key Lime žaliųjų citrinų pyrago, meistriškai paruoštų krabų, omarų ir kitų jūros gėrybių, Kubos sumuštinio, gaminamo iš kubietiškos duonos, taip pat – mėsainių, kepsnių. Beje, Florida pasauliui tiekia ypatingai daug apelsinų.

Pigūs skrydžiai į Tampą, o tiksliau patyręs Avia.lt agentūros kolektyvas leis suorganizuoti smagias, turiningas, jaukias ir patogias atostogas visai šeimai. Tinkamai susidarius maršrutą, atsirinkus lankytinus objektus pavydą keliantys atsiminimai lauks ir mažų, ir didelių.

2 komentarai(-ų) “9 priežastys praleisti šeimos vasaros atostogas Floridoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE