Pagrindinis > Naujienos > Bėgimo mėgėjus kviečia išmėginti jėgas „Girių labirintai“!

Bėgimo mėgėjus kviečia išmėginti jėgas „Girių labirintai“!

Šylant orams, vis daugiau žmonių prisimena ir bėgiojimo malonumą. Šio sporto entuziastai ir visi, norintys gerai praleisti laiką, kviečiami į bėgimą bekele „Girių labirintai“, kuris vyks balandžio 20 d. Kazlų Rūdos parke.

Renginio organizatoriai, „Girių labirintai“ komanda ir „Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija“, sako, kad šis bėgimas yra skirtas visiems žmonėms. „Tai – sporto šventė, kurios tikslas suvienyti miestiečius, sporto entuziastus, svečius, bėgikus iš aplinkinių Lietuvos miestų, skatinti socialinį ir fizinį aktyvumą, formuoti sveikos gyvensenos tradicijas Lietuvoje“, – teigia jie. 

Atsižvelgiant į fizinį pasirengimą, bėgimo bekele „Girių labirintai“ dalyviai galės rinktis rungtis „Girių labirintai“ (25 km), „Pelkių velniai“ (15 km). „Pažintinis takas“ (5 km) ir „Vaikų kliūtinukas“ ( 500 m).

„Ateikite ne tik išbandyti savo jėgų, palaikyti bėgančiųjų draugų ir artimųjų, bet ir turiningai bei linksmai praleisti laiką kartu. Čia dalyvių lauks bendra mankšta, karšti kubilai, smagi aplinka mažiesiems. Po bėgimo bus galima pasivaišinti arbata, koše. Visi dalyviai bus apdovanoti atminimo medaliais, o stipriausiems bus įteiktos taurės bei rėmėjų prizai”, – kviečia organizatoriai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE