Pagrindinis > Naujienos > Daukšiai šventė vasaROJŲ

Daukšiai šventė vasaROJŲ

Rugpjūčio 10 d. Daukšiuose netrūko geros muzikos, dainų ir šokių, sveikinimų ir geros nuotaikos. Daukšiai susirinkę kraštiečiai, svečiai ir miestelio bendruomenė šventė vasaROJŲ.

Popiete Daukšiuose prie Laisvės gynėjų paminklo buvo pakelta Lietuvos vėliava, paminint 74-ąsias Žuvinto-Palių mūšio metines, nes šis svarbus ir garbingas šalies pokario rezistencijos laikotarpio įvykis glaudžiai susijęs ir su miestelio istorija. Daukšių Šv. Jurgio bažnyčioje laikytos Šv. Mišios, aplankyti už Lietuvos laisvę kovojusių kapai.

Šventėn susibūrusius žmones gražios bendrystės proga pasveikino Marijampolės meras Povilas Isoda bei Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika. Gražiu daukšiečių susibūrimu džiaugėsi Savivaldybės tarybos nariai Alvydas Kirkliauskas ir Albinas Mitrulevičius, Igliaukos seniūnas Saulius Burbulis ir kt. svečiai.

Šventėje pasirodė, gerą nuotaiką dalino ir šokti kvietė kolektyvai iš Kalvarijos, Lazdijų ir Prienų rajonų, Marijampolės ir populiarios muzikos grupė „Dinamika“.

Daukšių bendruomenė tikisi, kad gražūs ir šilti šventės įspūdžiai išliks visiems dar ilgai ir kvies ir ateityje burtis, o šventės organizatorė Danutė Kasparavičiūtė dėkoja visiems prisidėjusiems prie renginio organizavimo ir dalyvavusiems šventėje.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite