Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Įkurta „Saugios kaimynystės“ grupė

Įkurta „Saugios kaimynystės“ grupė

Policijos pareigūnai, kurdami saugią gyvenamąją aplinką, nuolat organizuoja įvairias prevencines priemones, vykdo patikrinimus, kontroliuoja ir užkardo nusikalstamas veikas. Siekdami, kad sumažėtų vietinis nusikalstamumas ir viešosios tvarkos pažeidimų,gyventojai raginami aktyviai bendradarbiauti, susiburti su kaimynais ir kurti „Saugios kaimynystės” grupes.

Spalio 22 dieną Vilkaviškio r. sav. Šeimenos sen. Paežerių k. bendruomenė jau trečią kartą šiais metais pakvietė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (aps. VPK) Vilkaviškio rajono PK komisariato bendruomenės pareigūnus Arūną Kinderį ir Viliją Grybauskienę dalyvautijų susirinkime. Bendruomenės nariams buvo aiškinta „Saugios kaimynystės” grupės teikiama nauda bei svarba. Akcentuota, kad saugiai žmogus jausis tik tada, kai nebus abejingas ir pats aktyviai įsijungs į kovą su nusikalstamumu, nes tik padėdami vieni kitiems galėsime saugiai gyventi.

Šio kaimo seniūnaitis Rimantas Radzevičius ir susirinkime dalyvavęs Šeimenos seniūnas Gintas Bakūnas kvietė bendraminčius burtis į saugios kaimynystės grupę bei padėti policijai. Rezultatas –  nuspręsta įsitraukti į Vilkaviškio rajone jau veikiančių 36 „Saugios kaimynystės” grupių gretas. 

Buvo aptartos bendradarbiavimo kryptys ir galimybės kuriant saugią aplinką, kurioje bus miela gyventi ir kurti darnius kaimyniškus santykius. Naujai sukurtos „Saugios kaimynystės“ grupės pirmininkas R. Radzevičius akcentavo, kad nerimą kelia nedrausmingas jaunimas, kuris dažniausiai būna nevietinis. Vis dar išlieka ir neprižiūrimų augintinių problema.

Pasinaudodami proga, pokalbio metu pareigūnai perspėjo apie galimas sukčių apgaules euro įvedimo laikotarpiu ir bendruomenės narius ragino būti budrius, vieni kitiems priminti apie galimus sukčiavimo atvejus, informuoti apiejuos policijos pareigūnus.

Pareigūnai ragina gyventojus būti neabejingus savo ir kaimynų saugumui bei kviečia burtis į saugios kaimynystės grupes. Kviečiame kreiptis į Marijampolės aps. VPK Vilkaviškio r. PK bendruomenės pareigūnus A. Kinderį (mob.tel. 8 655 47280) ir V. Grybauskienę, tel. (8 342) 66 088, el. paštu: arunas.kinderis@policija.lt, vilija.grybauskiene@policija.lt arba atvykti į policijos komisariatą (Vilkaviškis, Vytauto g. 6,  201, 211 kab.).

Marijampolės aps. VPK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE