Pagrindinis > Namai > Būstas > Kaip išsirinkti prieškambario baldus pagal savo interjero stilių?

Kaip išsirinkti prieškambario baldus pagal savo interjero stilių?

Prieškambaris yra atsakingas už pirmąjį įspūdį įeinant į namus ir dažnai praneša apie stilių, kuris vyrauja visuose namuose. Tai nebūtinai turi būti netvarkingas „sandėlis“daiktams, kurie turi būti po ranka kiekvieną dieną. Galite sutvarkyti jį funkcionaliai, tačiau įdomiai ir maloniai akiai.

Prieškambaris, taip pat yra erdvė, kurioje priimame svečius, pasikabiname viršutinius drabužius ir laikome įvairius daiktus. Todėl renkantis baldus reikėtų atsižvelgti į mūsų praktinius poreikius. Čia sužinosite https://www.leojar.lt/14-prieskambaris, kaip įrengti prieškambarį taip, kad jis atitiktų mūsų poreikius ir džiugintų stiliumi.

Prieškambario dydis ir forma yra svarbūs veiksniai, kai renkatės baldus. Mažame prieškambaryje geriau rinktis kompaktiškus baldus, kad neperpildytumėte erdvės. Didelėse prieškambariuose galite pasirinkti didesnius baldus ar net kelių elementų komplektus. Svarbu pasirinkti baldus, kurie atitinka prieškambario poreikius ir funkcijas. Jei turite daug drabužių ar batų, reikalingos didelės spintos ar lentynos. Jei norite, kad prieškambaris būtų daugiau erdvės pojūtis, galite pasirinkti veidrodžius arba atviros lentynos.

Populiarūs prieškambario baldų stiliai

– Modernus stilius

Prieš rinkdamiesi baldus, pagalvokite, koks stilius turėtų dominuoti kambaryje. Kadangi prieškambaris dažniausiai jungiasi su likusia namų dalimi, verta išlaikyti panašų charakterį. Taip pat galite pasirinkti universalumą, pasirinkdami modernų ar klasikinį stilių. Abu tinka beveik prie visko.

Šiuolaikiniai baldai pasižymi minimalistiniu dizainu, ryškiomis spalvomis ir paprastomis linijomis. Tokiame dekore mažiau yra daugiau – todėl renkamės funkcionalius, dažnai net daugiafunkcinius baldus, kurie ne tik puikiai atrodo, bet ir palengvina erdvės organizavimą.

Prie modernių prieškambario baldų taip pat yra suolai ir spintos batams. Jei pasirinksite prislopintus juodos, pilkos ar baltos spalvos modelius, sukursite gerą pagrindą šiuolaikinio stiliaus interjerui.

– Klasikinis stilius

Tradicijų mėgėjams puikiai tiks klasikinio stiliaus baldai. Jiems būdinga daug medienos, sodrios dekoracijos, tamsesnės spalvos ir elegantiška apdaila. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina nesenstančią eleganciją.

Puikus pasirinkimas mėgstantiems klasikinius baldus bus didelės, medinės spintos, modeliai su kojelėmis ir kaltomis rankenomis. Tokie baldai bus ne tik praktiška laikymo vieta, bet visų pirma dekoratyvinis elementas.

Klasikinį stilių galite pabrėžti koridoriuje pastatydami medines komodas ir pakabinę veidrodžius dekoruotuose, paauksuotuose rėmuose. Pridėkite detalių, pvz., paveikslų ir vazų su gėlėmis – ir galėsite mėgautis nesenstančiu dizainu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE