Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Kazlų Rūdos policija padėkojo už pilietiškumą

Kazlų Rūdos policija padėkojo už pilietiškumą

Gegužės 13 d., apie 14 val., Dambravinos kaimo gyventojai (Kazlų Rūdos savivaldybė) neliko abejingi nusikaltėlio užpultai kaimynei (į jos namus įsibrovė plėšikas). Nors  apie dešimtį kilometrų (iki nusikaltimo vietos) kaimo ir miško keliais Kazlų Rūdos PK pareigūnai įveikė per  10 minučių,  bendruomeniškų kaimynų budrumas ir drąsa padėjo – nusikaltėliui nepavyko pabėgti.

Gegužės 16 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos komisariato viršininkas Mindaugas Baranauskas ir Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas Deimantas Docka padėkojo  Dambravinos kaimo gyventojams  Liūdai Biskienei, Romui Pranui Biskiui ir Bronislovui Baltučiui už pilietiškumą ir pagalbą išaiškinant nusikalstamą veiką bei  įteikė padėkos raštus.

Marijampolės apskrities VPK Kazlų Rūdos PK informacija

Marijampolės apskrities VPK Kazlų Rūdos PK archyvo nuotrauka.

Komentaras “Kazlų Rūdos policija padėkojo už pilietiškumą

  1. O kodėl kartu nepagerbė pačios Onutės Karūnaitienės, kuri labai gudriai sumanė ištrūkti iš plėšiko rankų??? Juk gudru UŽRAKINTI plėšiką savo namie ir pabėgti! Kiti gali pasimokyti taip!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE