Pagrindinis > Naujienos > Kūrybiškas Marijampolės savivaldybės vadovų ir žiniasklaidos atstovų susitikimas

Kūrybiškas Marijampolės savivaldybės vadovų ir žiniasklaidos atstovų susitikimas

Marijampolės meras Povilas Isoda šiemet žiniasklaidos atstovus pakvietė į kūrybišką susitikimą.

Kiekvienų metų pradžioje Marijampolės savivaldybės vadovai jaukiam pabendravimui pakviečia žiniasklaidos atstovus ir viešųjų ryšių specialistus. Šiandien šis tradicinis susitikimas vyko netradicinėje erdvėje – Marijampolės kultūros variklyje BWM.

Sveikindamas gausiai susirinkusius svečius meras dėkojo už objektyvumą ir daug kūrybiškumo bei energijos reikalaujantį darbą. „Esu ir noriu būti atviras, dalintis informacija su visuomene, būti nuolat pasiekiamas bei atsakyti į visus rūpimus klausimus. Dėkoju už jūsų nuomones, pastabas ir objektyvios informacijos pateikimą visuomenei, nes gyventojams svarbu gauti įvairiapusę nuomonę“, – kalbėjo meras.

Kalbėdamas administracijos direktorius Karolis Podolskis sakė gerbiantis žurnalistus už jų ypač sunkų darbą ir pažadėjo pasistengti, kad mūsų savivaldybėje nuolat būtų gerų ir įdomių naujienų.

O kad susitikimas būtų dar jaukesnis ir įdomesnis, susirinkusieji buvo pakviesti kūrybiškai įprasminti naujuosius metus. Nuotaikingose ir tik gerų emocijų pilnose kūrybinėse dirbtuvėse gimė 2020 metų simbolis – unikalūs paveikslai, kurti kiekvieno dalyvio rankomis.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

 

Komentaras “Kūrybiškas Marijampolės savivaldybės vadovų ir žiniasklaidos atstovų susitikimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE