Pagrindinis > Regione > Ekonomika > Marijampolė modernėja: atnaujinta Vilkaviškio gatvė

Marijampolė modernėja: atnaujinta Vilkaviškio gatvė

Vilkaviškio gatvės kapitalinio remonto, nuo tilto per Šešupės upę iki J. Ambrazevičiaus-Brazaičio gatvės, projektas buvo paruoštas dar 2015 metais. Ši gatvė priklauso C1 kategorijai, todėl buvo norima ją padaryti saugią visiems eismo dalyviams: vairuotojams, pėstiesiems ir dviratininkams.

Nusidėvėjusią Vilkaviškio gatvės dangą pakeitė naujas asfaltas, išsikraipiusius šaligatvius – platesni, trinkelėmis grįsti pėsčiųjų ir dviračių takai, senąsias gatvės apšvietimo atramas pakeitė naujos, modernios su bendra miesto mažąja architektūra derančios atramos. Kaip ir ankščiau, taip ir dabar eismas vyksta dvejose eismo juostose, žymėtose ilgalaikiu ir tamsoje spindinčiu polimeru.

„Vilkaviškio gatve, piko valandomis, vyksta intensyvus eismas. Todėl šiuo metu jau pradėtas projektuoti išmanusis šviesoforas. Jame įmontuotas eismo intensyvumo analizavimo mechanizmas ir vaizdo stebėjimo kameros leis šiam įrenginiui automatiškai reguliuoti eismą atsižvelgiant į spūsčių susidarymo vietas“, – apie sprendimą padidinsiantį eismo pralaidumą kalba Administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Džiugu, kad marijampoliečiai nelieka abejingi mūsų mieste vykstantiems įvairiems rekonstrukcijos ir remonto darbams. Ne retai sulaukiama aktyvių ir pilietiškų gyventojų pasiūlymų ar pastebėjimų. Žmonės visuomet noriai teikia įžvalgas ir išsako savo nuomonę. Į gyventojų pasiūlymus stengiamasi atsižvelgti dar projektų viešųjų svarstymų metu ir netgi tada, kai darbai intensyviai vyksta. Žinoma, visi priimami sprendimai turi nepažeisti galiojančių teisės aktų ir tvarkų.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE