Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės policijoje lankėsi Estijos policijos pulkininkas

Marijampolės policijoje lankėsi Estijos policijos pulkininkas

 

Kovo 23 d. Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – apskr. VPK) lankėsi Tarmo Kohv – Estijos policijos pulkininkas, ryšių palaikymo pareigūnas Latvijai, Lietuvai ir Lenkijai.
Svečią priėmė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko funkcijas vykdantis Harimantas Poškevičius ir jo pavaduotojas Alfredas Bartkus.

Marijampolės apskr. VPK vadovai Estijos policijos pulkininkui papasakojo apie šio, nemažą dalį pasienio teritorijos turinčio, regiono policijos darbo specifiką. Vadovai pasidžiaugė, jog pagal naująjį policijos veiklos modelį, kuris Marijampolės apskr. VPK priklausančiuose rajoniniuose policijos komisariatuose įgyvendinamas jau nuo praėjusių metų rudens, kurio pagrindiniai ir svarbiausi tikslai – užtikrinti gyventojų poreikius į saugią gyvenamąją aplinką. Tai ir gerinti policijos paslaugų pasiekiamumą, kad kuo daugiau pareigūnų dirbtų teritorijose, gatvėse, bendrautų su gyventojais. Taip pat šia pertvarka siekiama pagerinti paslaugų teikimo visuomenei kokybę – sutrumpinti reagavimo į pranešimus ir pranešimų apie įvykius tyrimo terminus, padidinti pareigūnų atliekamų veiksmų efektyvumą, racionaliai naudoti turimus žmogiškuosius, finansinius ir techninius išteklius, aprūpinti policijos pareigūnus būtinomis funkcijoms įgyvendinti priemonėmis ir įrankiais bei ugdyti jų kompetencijas.

Estijos policijos pulkininkas Kohv Tarmo savo ruožtu papasakojo apie Estijoje jau įvykdytą policijos pertvarką, dabartinę jos struktūrą bei pakvietė atvykti į Estiją ir iš arčiau susipažinti su techninėmis ir kitomis specialiosiomis priemonėmis, kuriomis naudojasi Estijos policija.

Dviejų Baltijos šalių policijos atstovai išsiskyrė pažadėję nenutraukti ryšių, bendradarbiauti ne tik atskleidžiant tarptautiniu mastu vykdomas nusikalstamas veikas, bet ir dalinantis patirtimi bei puoselėjant policijos bendruomenės kultūrines tradicijas. Atsisveikinant Marijampolės apskr. VPK vadovai Estijos policijos pulkininkui T. Kohv įteikė knygą apie Marijampolę bei suvenyrą su šio krašto simbolika.

Marijampolės apskr. VPK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE