Pagrindinis > Dėmesio! > Martynas Kavaliauskas kviečia gražiausius žiemos vakarus praleisti drauge – įspūdinguose šventiniuose gyvo garso koncertuose

Martynas Kavaliauskas kviečia gražiausius žiemos vakarus praleisti drauge – įspūdinguose šventiniuose gyvo garso koncertuose

Martynas Kavaliauskas – svaiginančio balso savininkas ir vienas talentingiausių šalies atlikėjų, nuolat stebinantis žiūrovus televizijos, muzikos ir teatro scenose, skelbia apie kasmetines savo gastroles po Lietuvos miestus. Šventinis koncertinis turas vyks: Gruodžio 16-ąją – Palangos koncertų salėje, Gruodžio 30-ąją – Klaipėdos koncertų salėje, Gruodžio 31-ąją – Mažeikių kultūros centre, Sausio 5-ąją  – Kauno „Girstučio“ kultūros rūmuose, Sausio 6-ąją – Marijampolės kultūros centre.

 Martynas Kavaliauskas – „Vėlumoj“: https://www.youtube.com/watch?v=SRI0Pgaby1Q

“Kas lankosi mūsų koncertuose, puikiai žino, kad mėgstame nepriekaištingai orkestruotus kūrinius atlikti su didele meile, atsidavimu, aistra ir energija. Kaip ir kasmet – ruošiame kokybišką gyvo garso ir vizualiai estetišką šou. Stengsiuosi repertuaro liniją sujungti itin dinamiškai, kad koncerto svečiai galėtų pasimėgauti tiek mano autorine muzika, tiek puikiai pažįstamos pasaulinės ar lietuviškos muzikos kūrinių interpretacijomis.

Išsikėlėme pagrindinį tikslą šių metų turui – sieksime, kad mūsų koncertų lankytojų patirtis būtų maksimaliai šventiška, pozityvi ir linksma. Žadame sujungti geriausius kūrinius iš visų prieš tai skambėjusių mano programų – bus galima pasimėgauti geriausiomis “Abba”, “Queen”, Elvio Preslio dainomis, o taip pat ir užvedančiais praėjusio šimtmečio roko bei latino hitais.”, – atskleidžia Martynas.

Martynas Kavaliauskas  – „ Nežaisk“: https://www.youtube.com/watch?v=jSWW5eL52Hg

Nėra abejonės, kad šiame koncerte bus galima išgirsti ir naujausias Martyno autorines dainas ir, be abejo, tokius ikoniškus pasaulinius hitus kaip „Can’t take my eyes off you“, “Volare” ar „Gimmie gimmie“. Žinoma, žiūrovai gali tikėtis ir netikėtų legendinių, niekada nepamirštamų lietuviškų dainų interpretacijų iš “Hiperbolės”, „Rondo“ ir kitų senųjų šalies grupių repertuaro.

Martynas Kavaliauskas – „Rytas perone“: https://www.youtube.com/watch?v=WpJHe2FS0hs

Martyno Kavaliausko pasirodymai jau nebeįsivaizduojami be pučiamųjų instrumentų sąstato, tad ir šįkart atlikėjas scenoje pasirodys ne tik su gyvo garso grupe, tačiau koncerto muzikinę visumą užlies ir trimito, trombono bei saksofono skambesys. 

Martynas Kavaliauskas – „Jauni“: https://www.youtube.com/watch?v=cj374zlzs1A

“Kasmet stengiamės nustebinti žiūrovus, todėl didelį dėmesį skiriame ir scenografiniams sprendimams –  koncertiniam turui kuriamos specialios dekoracijos bei nauja apšvietimo koncepcija. Manau, kad visa tai bus tarsi trumpa kelionė, nukelianti į spalvingiausius pasaulio kampelius ir leidžianti dar kartą pasidžiaugti gražiausia visų laikų muzika, kuri įkvepia aistra gyventi, mylėti, švęsti bei dalintis pozityvia energija. O svarbiausia – kviečiu kartu pasidžiaugti į mūsų visų namus atkeliaujančiomis šventėmis. Labai Jūsų lauksiu.

Su geriausiais linkėjimais,

Martynas“

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE