Pagrindinis > Naujienos > Ringauduose įvyko tradicinis futbolo turnyras futbolo entuziasto Egidijaus Čivinsko taurei laimėti

Ringauduose įvyko tradicinis futbolo turnyras futbolo entuziasto Egidijaus Čivinsko taurei laimėti

Lapkričio 12 d. Ringaudų bendruomenės daugiafunkcėje sporto aikštelėje įvyko tradicinis bendruomenių futbolo turnyras, skirtas Vilkaviškio rajono futbolo entuziasto Egidijaus Čivinsko taurei laimėti. Turnyre dalyvavo komandos iš Vilkaviškio, Kauno rajono ir Kauno.

Prieš turnyrą buvo pagerbtas futbolo entuziastas Egidijus Čivinskas, kuriam Ringaudų seniūnė Rūta Slivinskienė įteikė atminimo dovanėlę.

Turnyras išsiskiria tuo, kad jame žaidžiama be teisėjų, komandos pačios priima rungtynių metu sprendimus, taip skatinant garbingo žaidimo principą ir bendravimą.

Šiais metais, tai antrasis bendruomenių futbolo turnyras Ringauduose, tad norisi, kad futbolas taptų mažesniuose miesteliuose puikia laisvalaikio praleidimo forma, kuomet galime kartu gerai praleisti laiką futbolo aikštelėje. Tai puiki galimybė ne tik mėgautis futbolo žaidimu, bet ir skirti tokius renginius pagerbiant futbolo entuziastus, kurie užburia tiek jaunimą, tiek vyresnius žmones šiuo žaidimu. – pasakojo turnyro organizatorius Martynas Karpavičius.

Sužaidus rungtynes, paaiškėjo, kad nugalėtojų taurę iškovojo ir pirmos vietos medaliais pasipuošė Lakštučių bendruomenės komanda. Antrąją vietą užėmė komanda iš Kauno, trečiosios vietos medaliai atiteko šeimininkams ringaudiškiams.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo ringaudiškis Jonas Galminas įmušęs 5 įvarčius.

Smagu, jog pas mus miestelyje vyksta įvairūs sporto renginiai, kurie įtraukia žmones į vis kitokias aktyvias fizines veiklas, skatina bendradarbiavimą tarp bendruomenių. Renginiai pas mus vyksta visais metų laikais, todėl nesvarbu ar saulė šviečia, ar lietus lyja, bet tai žmonių noro aktyviai praleisti laiką neatbaido. – po renginio kalbėjo Ringaudų bendruomenės centro pirmininkė ir seniūnė Rūta Slivinskienė.

Renginio draugai: Lietuvos masinio futbolo asociacija, Kauno apskrities futbolo federacija, Ringaudų bendruomenės centras.

Ringaudų ir Lakštučių rungtynių akimirka Ringaudų seniūnė Rūta Slivinskienė apdovanojo Egidijų Čivinską (violetiniai marškinėliai) Ringaudiškiai iškovojo trečiąją vietą Nugalėtojų taurės šventimas Netrūko atkaklių rungtynių Lakštučių bendruomenė tapo turnyro nugalėtojais Antros vietos laimėtojų komanda lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE