Pagrindinis > Dėmesio! > Registrų centras kviečia gyventojus pasitikrinti duomenis apie save

Registrų centras kviečia gyventojus pasitikrinti duomenis apie save

Veiklos dvidešimtmetį minintis Registrų centras tęsia Klientų dienos tradiciją ir gruodžio 8 d. (penktadienį) kviečia gyventojus į Marijampolę filialą. Jame apsilankę miesto gyventojai galės gauti aktualią informaciją apie juos Registrų centro tvarkomuose registruose sukauptus duomenis, o taip pat – specialistų konsultacijas svarbiais įmonės veiklos klausimais.

Daugelis supranta duomenų apie gyventojus, verslą ar nekilnojamąjį turtą registravimo svarbą, tačiau toli gražu ne kiekvienas žmogus žino, kokią informaciją apie jį yra sukaupusi valstybė. Valstybės registrų veiklą reglamentuojantys teisės aktai garantuoja gyventojams teisę kartą metuose duomenis apie save iš registrų gauti neatlygintinai, todėl Registrų centras siūlo gyventojams nepraleisti progos pasinaudoti šia galimybe.

Po sėkmės sulaukusių Klientų dienų kituose miestuose, pagrindinių valstybės registrų tvarkytojas šįkart kviečia su asmeniniais duomenimis susipažinti Marijampolėsir aplinkinių miestelių gyventojus. Šia iniciatyva Registrų centras skatina žmones pasidomėti valstybės registruose apie juos kaupiamais duomenimis ir neatlygintai pasitikrinti jų aktualumą bei teisingumą.

Klientų diena Marijampolėjevyks gruodžio d. nuo 8 iki 15:45 val. Registrų centro klientų aptarnavimo padalinyje esančiame Laisvės g. 10.

Gyventojai, kurie šiais kalendoriniais metais dar nėra pasinaudoję galimybe neatlygintinai sužinoti apie save tvarkomus duomenis, Marijampolės filiale pateikę atitinkamą prašymą galės nemokamai susipažinti su Nekilnojamojo turto, Juridinių asmenų, Gyventojų,Hipotekos, Turto arešto aktų, Testamentų, Įgaliojimų, Sutarčių, Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų bei Vedybų sutarčių registruose apie juos kaupiama informacija.

Be to, atvykę į Marijampolės klientų aptarnavimo padalinį, gyventojai turės galimybę pasikonsultuoti jiems rūpimais Nekilnojamojo turto kadastro ir registro, kadastro duomenų nustatymo ir Juridinių asmenų registro klausimais, o nurodę konkretų nekilnojamąjį daiktą, klientai taip pat galės sužinoti masinio vertinimo būdu vertinamų nekilnojamojo turto objektų aktualią rinkos vertę.

Klientų dienos metu informacija žodžiu bus teikiama tik apie atvykusį asmenį, todėl norėdami sužinoti asmeninius duomenis, gyventojai turės pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę).

Atkreipiame dėmesį, kad su iniciatyva nesusiję gyventojų užsakymai Klientų dienos Marijampolės filiale metu bus vykdomi įprastine tvarka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE