Pagrindinis > Naujienos > Tekančios Saulės šalies ambasadoriaus vizitas Marijampolėje

Tekančios Saulės šalies ambasadoriaus vizitas Marijampolėje

Marijampolėje lankėsi Jo Ekscelencija Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda. Garbingą svečią priėmė Savivaldybės merė Irena Lunskienė. Susitikime su ambasadoriumi buvo kalbėta apie kultūrinių ryšių plėtojimą ir naujų bendradarbiavimo galimybių plėtojimą

„Džiaugiuosi, kad  Japonijos bendradarbiavimas su Marijampole vyksta ir per jūsų miesto verslo įmonę „Mantinga“, kuri importuoja į Japoniją daug savo produkcijos. Labai norėčiau, kad ateityje prasidėtų bendradarbiavimas ir tarp Marijampolės bei vieno Japonijos miesto, kurio valdžios ir verslo atstovai yra suinteresuoti užmegzti draugiškus ryšius su Lietuvos miestu,“ – sakė Ambasadorius, vildamasis, jog japonų ir marijampoliečių ryšiai ateityje bus dar intensyviau plėtojami kultūros ir verslo srityse.

Ambasadorius patikino, kad prisidės prie bendradarbiavimo pradžios kontaktų užmezgimo bei Japonijos kultūrą pristatančių projektų įgyvendinimo Marijampolėje.

Savivaldybės merė Irena Lunskienė padėkojo Ambasadoriui už apsilankymą, jau vykusius ir kitais metais numatomus Japonijos kultūros projektų pristatymus Marijampolėje. Merė pritarė ambasadoriaus iniciatyvai plėtoti ne tik kultūrinius ryšius, bet ir svarstyti galimybes bendradarbiauti su vienu iš Japonijos miestu.

„Kultūriniai ryšiai – pirmasis žingsnis susipažįstant su nuostaba Tekančios Saulės šalies kultūra“, – sakė merė Irena Lunskienė ir supažindino svečią su artėjančios Lietuvos kultūros sostinės renginiais bei pakvietė juose apsilankyti.

Ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda , kuris pareigas pradėjo eiti nuo 2015 m. liepos mėnesio, yra dešimtasis Japonijos ambasadorius Lietuvai ir trečiasis, reziduojantis Lietuvoje. Prieš paskyrimą ėjo Japonijos generalinio konsulo Honolulu, JAV, pareigas.

Viešųjų ryšių tarnyba

Odetos Žilinskienės nuotrauka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE