Pagrindinis > Naujienos > Skaudžios slidumos pasekmės

Skaudžios slidumos pasekmės

Sausio 15 dieną, apie 18 valandą, kelyje Marijampolė – Vilkaviškis, devintajame jo  kilometre (Vilkaviškio r. Gižų sen. Senkiškių k.) dėl slidaus kelio į avariją pateko keturi automobiliai.

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko, kai link Vilkaviškio automobiliu „Audi A6“ važiavusi 25 metų vairuotoja pradėjo stabdyti ir traukėsi į kelkraštį, o iš paskos „Škoda Roomster“ automobiliu važiavusi 43 metų moteris nesugebėjo sustabdyti savojo automobilio. Nesuvaldoma „Škoda Roomster“ išvažiavo į priešingą eismo juostą bei kliudė „BMW 525“ automobilį, kurį vairavo 47 metų vyras. Jis važiavo Marijampolės link.

 Susidūrimo metu, galimai dėl smūgio, nevaldomas automobilis „Škoda Roomster“ dar kliudė kelio dešiniajame kelkraštyje sustojusį jau  minėtą lengvąjį automobilį „Audi A6“. O tuo pat metu nuo Vilkaviškio link Marijampolės, su įjungtais švyturėliais važiavo greitosios pagalbos automobilis. Netikėtai kelyje atsiradus kliūtims jo vairuotojas, taip pat nesugebėjo sustabdyti „greitukės“  ir ji nuvažiavo nuo kelio į kelkraščio griovį. Beje, greitosios pagalbos automobiliu buvo vežamas pacientas, kuris perkeltas į kitą specialiai atvykusį greitosios medicininės pagalbos automobilį. Šioje avarijoje nukentėjo automobilio „Škoda Roomster“ ir greitosios medicininės pagalbos automobilio vairuotojai. Moteriai  įtartas rankos lūžis ir ji nuvežta į ligoninę. Suteikus medikų pagalbą nukentėjusieji gydosi ambulatoriškai.

Sudaužtus lengvuosius automobilius nuo kelio patraukė ugniagesiai gelbėtojai, taip pat jie iš griovio ištraukė ir greitosios pagalbos automobilį „Renault“.

Beje, į eismo įvykio vietą skubėję ugniagesiai netoli šios vietos, kur įvyko nelaimė, matė dar kitą avariją su panašiomis pasekmėmis. Ties Gižų seniūnijos Daržininkų kaimu buvo susidūrę trys automobiliai: „Škoda“, „VW Golf“,  ir „VW Shuttle“. Iš jos į Marijampolės ligoninę  nuvežtas automobilio „Škoda“ keturiolikmetis keleivis. Paauglį apžiūrėję medikai laimei sužalojimų nenustatė.

Apie tai, ar kelias pakankamai buvo barstytas druska, policija neinformavo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE