Pagrindinis > Naujienos > Socialdemokratas Alvydas Zdanys sustabdė savo narystę partijoje

Socialdemokratas Alvydas Zdanys sustabdė savo narystę partijoje

 

Šiandien (08-31) LSDP Marijampolės skyriaus prezidiumas sprendė klausimą dėl partijos bičiulio Alvydo Zdanio sprendimo įdarbinti savo žmoną Renatą Zdanę Sūduvos gimnazijoje bibliotekininke.  

Marijampolės savivaldybės laikinosios merės Irenos Lunskienės pozicija tokia, jog toks gimnazijos direktoriaus elgesys yra netoleruotinas, keliantis visuomenei moralės, teisingumo ir teisėtumo klausimus ir sudarė darbo grupę, kuri jau kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją dėl direktoriaus A. Zdanio veiksmų išaiškinimo, taip pat pradėjo tyrimą aiškinantis, ar įdarbinant direktoriaus žmoną nebuvo padaryti teisiniai pažeidimai.

„Koks bebūtų teisinis vertinimas, ne viskas, kas teisėta yra teisinga, todėl, mano įsitikinimu, šis sprendimas nebuvo morališkai teisingas“, – teigia Irena Lunskienė 

Atsižvelgiant į susidariusią situaciją Marijampolės Sūduvos gimnazijos direktorius socialdemokratas Alvydas Zdanys sustabdė savo narystę partijoje iki kol bus gautos išvados iš atitinkamų institucijų.  

Komentaras “Socialdemokratas Alvydas Zdanys sustabdė savo narystę partijoje

  1. O ką? Rūpestingas sutuoktinis. Bet – kvailas direktorius, jeigu taip padarė po tokio žmonos R. Zdanės išėjimo iš turėtų pareigų skandalo. Juk žinojo, kad “reklamos” bus sočiai. Matyt, šiai porai patiko būti dėmesio centre, kai buvo skalpuojama R. Zdanė. O šiaip tai jau galėtų šis žmogus ir palikti direktoriaus postą, jeigu nebesuvokia, kad skandalą užkūrė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE