Pagrindinis > Naujienos > Šunskų fazanynas sėkmingai plečiasi

Šunskų fazanynas sėkmingai plečiasi

2019 metais Šunskų fazanynas sulaukė gausybės lankytojų iš Marijampolės savivaldybės ir iš visos respublikos – čia plaukė darželinukai, moksleiviai, šeimos, draugų grupės.

Šis lankomas objektas – gyvas ir kintantis, nes čia gyvena paukščiai, o nuo šių metų ir voverės, ir alpakos. Į fazanyną užsukančius lankytojus pasitinka paukščių čiauškėjimas, o nuo šio rudens čia jaukinasi voverės ir alpakos. Šie gyvūnai sulaukė itin didelio turistų susidomėjimo, tačiau mes visų labai prašome truputį kantrybės ir laiko. Gyvūnai nori pažinti aplinką, susidraugauti su erdve, kad galėtų būti draugiški ir fotogeniški lankytojams.

Džiaugiamės galėdami plėsti šį lankomą objektą įgyvendindami Šunskų fazanyno plėtros programą pagal Aplinkosaugos programą Marijampolės savivaldybėje. Šio projekto dėka fazanyne sėkmingai įgyvendinti darbai – įsigyti retų rūšių fazanai, voverės ir trys alpakos, taip pat nuosekliai vykdoma paukščių ir gyvūnų priežiūra, paukščių veisimas, bei paukščių iškamšų pagaminimas, įrengtos šėryklos, girdyklos ir informaciniai stendai.

Kadangi šiuo tęstiniu projektu siekiama vykdyti edukacinę ir švietėjišką programą, kur bus galima rodyti surinktą kuo įvairesnę paukščių ekspoziciją su įrengtais stendais bei fazanyno teritorijoje bus galima gėrėtis draugiškais gyvūnais alpakomis.

Asociacijos „Trys plunksnos“ informacija

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE