Pagrindinis > Regione > Jaunimas > KVĖPUOK IR ATSIPALAIDUOK

KVĖPUOK IR ATSIPALAIDUOK

Kiekvienas iš mūsų susiduria su neigiamomis emocijomis savo kasdieniniame gyvenime. Dažnai rutina ir greitas gyvenimo tempas žmones tarsi įsuka rate, kuriame įstrigę jie pamiršta skirti laiko sau: pažinti save, atsipalaiduoti, nurimti, kvėpuoti. O tai yra labai svarbu, norint palaikyti vidinį balansą ir neleisti neigiamoms emocijoms vyrauti mūsų kasdienybėje.

Pasaulio sveikatos organizacija skelbia, jog šiuo metu pasaulyje iš viso yra apie 300 milijonų žmonių, kenčiančių nuo depresijos. Todėl svarbu, jog kiekvienas iš mūsų sugebėtų pažinti save, savo emocijas,  atpažintų situacijas, kuriose reikia pasitelkti specialistus. Turime žinoti ir gebėti operuoti didesne gausa būdų bei metodų, kurie padėtų valdyti įvairias psichologines būsenas.

Dėl šios priežasties asociacija „Jaunimas YRA“ vykdė dirbtuves „KVĖPUOK“, norint paskatinti visuomenę mokytis savęs pažinimo. Dalyviai galėjo rinktis iš trijų dirbtuvių: meditacijos, streso-nerimo ir liūdesio-baimės. Jose kompetentingos specialistės moderavo užsiėmimus dalyvių pasirinkta tema, aiškinosi ir analizavo pavyzdines, realias situacijas. Kiekvienų dirbtuvių metu dalyviai išmoko bent po vieną praktinį nusiraminimo būdą, kurį galės taikyti ne tik sau, bet ir jais dalintis tarpusavyje.

Burdama bendruomenę jaunimo organizacija įgyvendina Europos solidarumo korpuso projektą „Inner love“, kurio metu norima atkreipti dėmesį į egzistuojančias savęs pažinimo, supratimo ir savęs mylėjimo problemas, o svarbiausia – nebijoti apie jas kalbėti ir norėti suprasti, kodėl jos atsiranda bei kokie yra galimi sprendimo būdai.

Kviečiame ir Jus pamatyti dirbtuvių „KVĖPUOK“ akimirkas, išgirsti dalyvių patirtis bei išmokti nusiraminti naudojant „Bitės techniką“:

https://www.youtube.com/watch?v=SZnd0fPMKTc&t=31s

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE