Pagrindinis > Namai > Būstas > Lubos, kuriomis neįmanoma nesigrožėti

Lubos, kuriomis neįmanoma nesigrožėti

Daugeliui žmonių vis dar iškyla klausimas – kas yra įtempiamos lubos? Kaip jos atrodo? Kur jas galima kabinti? Per kiek laiko sumontuojamos? Pabandysime atsakyti. Tai naujos kartos lubos turinčios savo charakterį. Dėl savo išskirtinės išvaizdos ir neribotų galimybių jos tapo populiarios visoje Europoje.

Įtempiamas lubas galima greitai sumontuoti bet kuriose patalpose: pradedant gyvenamaisiais kambariais, biurais, baigiant vonios kambariais, kur yra daugiau drėgmės. Įtempiamos lubos paslepia visus pagrindinių lubų defektus ir pasižymi ilgaamžiškumu bei išskirtine estetika.

Norite sukurti plaukiojančių lubų efektą, pridėti banguotą liniją, norite lubų su fotospauda, svajojate apie šviesai pralaidžias lubas, kelių lygių, spalvų ir faktūrų derinį, o gal norite klasikinių matinės tekstūros lubų? Kodėl gi ne? Dabar įmanoma viskas!

O sumontuojamos tokios lubos vos per vieną-dvi dienas. Patyrę meistrai padės išmatuoti lubas, patars ir parodys pavyzdžių. Neilgai trukus galėsite džiaugtis naujomis, akį traukiančiomis, lubomis ir originaliu apšvietimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE