Pagrindinis > Naujienos > Sangrūdoje vyko tradicinė krašto šventė

Sangrūdoje vyko tradicinė krašto šventė

 

Rugpjūčio 26-27 dienomis Sangrūdoje vyko tradicinė krašto šventė – Šv. Baltramiejaus atlaidai. Šventės metu buvo gausu veiklos ir jaunesniems, ir vyresniems šventė dalyviams.

Šeštadienį nuo pat ryto Sangrūdos gimnazijos stadione rankos taiklumą tikrino krepšinio mėgėjai, kurie rungėsi turnyre 3×3. Įvairių amžiaus grupių jaunuoliai beveik keturias valandas sukosi krepšinio aikštelėje. Tokios pat galimybės buvo suteiktos ir tinklinio entuziastams, kurie dalyvavo tinklinio turnyre 2×2.

Sangrūdos Šv. kūdikėlio Jėzaus Teresės bažnyčioje buvo aukojamos šv. mišios, kurių metu debiutavo naujas bažnytinis  ansamblis (vad. Angelė Bapkauskienė). Šv. mišias svečiams ir parapijiečiams aukojo Sangrūdos parapijos klebonas kun.  Mindaugas Smetonis.

Sangrūdiečius ir svečius šventės metu sveikino Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis, kurio padėkos buvo įteiktos labiausiai nusipelniusiems seniūnijos gyventojams. Sangrūdos seniūnė Ingrida Stankevičienė dėkojo visiems, prisidėjusiems prie šventės organizavimo, o pasižymėjusiems sangrūdiečiams teikė padėkos raštus.Šventės vedėja Angelė Bapkauskienė į sceną kvietė dainingiausius ir muzikaliausius kraštiečius bei svečius. Savo dainas ir muziką susirinkusiems dovanojo Sangrūdos laisvalaikio salės dainininkai (vad. Angelė Bapkauskienė), Akmenynų liaudiškos muzikos kapela (vad. Vilma Zdanienė), Darius Sukackas, Domantas Kraptavičius. Vakarinėje šventės dalyje muzikinius pasirodymus surengė Jurgita Arelienė bei grupė „Dinamika“.

Sekmadienį  buvo aukojamos Šv. Baltramiejaus atlaidų mišios, vyko iškilminga procesija. Šv. mišių metu pamokslus sakė ir mišiose dalyvavo svečiai-kunigai iš kitų parapijų.

Aistės Lenkauskaitės nuotraukos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE