Pagrindinis > Kitos temos > Viso kūno masažas: geriausi šalies salonai

Viso kūno masažas: geriausi šalies salonai

Nemaža dalis šiuolaikinių žmonių darbo dieną beveik nepakyla nuo kėdės. Kartais, ne tik dėl sėdimo darbo, bet ir dėl nuolatinio spoksojimo į kompiuterį ar televizorių. Toks gyvenimo būdas gali baigtis liūdnomis pasekmėmis – nugaros ir kitais skausmais. Gydytojai teigia, kad nuo tokių skausmų neapdraustas nė vienas, todėl verta žinoti, jog viena geriausių apsisaugojimo priemonių nuo tokio tipo negalavimų – masažas. Na, o geriausias – viso kūno masažas.

Viso kūno masažas Vilniuje

Viso kūno masažai gali ne tik sumažinti skausmus, bet ir stiprinti imunitetą, treniruoti raumenis, gerinti sąnarių lankstumą, mažinti depresiją, nerimą, nemigą, migrenos skausmus. Taigi, nėra abejonių, kad masažas yra labai naudingas žmogui.

Vilniuje viso kūno masažus atlieka šie salonai: „Masažo namai“, „Grožio dirbtuvės“, „Reiki kelias“, „Fabio grožio centras“, „Profesionalių masažų studija“, „SPA Provanso kvapai“, „Ajurvediniai masažai“, „Harmonijos menė“, „Solo tu“ ir „Medical SPA“ reabilitacijos ir grožio centras.

Viso kūno masažas Panevėžyje

Panevėžyje viso kūno švedišką masažą atlieka „Žmogaus studijos“ meistrė. Švediško masažo esmė – išsklaidyti bet kokią įtampą, tiek kūne, tiek psichikoje. Technika, naudojant pirštų galiukus, leidžia giliau įeiti  į raumenų sluoksnius, nukreipta į geresnę kraujo cirkuliaciją, raumens apvalkalo (fascijos) ištempimą, padeda sąnarių paslankumui ir mažina tinimą. Judesiai atliekami pirštais, delnais, dilbiais – glostant, trinant, maigant, vibracija.  Atliekami galūnių pratampimai, kaklo trakcija. Naudojami judesiai atstatantys sąnarių ir minkštųjų audinių paslankumą. Masažas atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį.

Viso kūno masažas Kaune

Masažo terapija gali suteikti žymų gyjimą ir skausmo sumažėjimą žmonėms, kenčiantiems nuo nugaros skausmo, kylančio dėl padidėjusio raumenų tonuso ir įsitempimo, jei konkretūs raumenys yra nuolatos aktyvinami.

Tokį negalavimą greitai sutvarkyti gali šių salonų specialistai Kaune: „Sielos ir kūno balansas“, Žaliakalnio poliklinika, „Beauty loft S3“, Gedimino masažų kabinetas, „Saulėja SPA“, „Dalla natura“ ir Grožio galerija „Dailios“.

Viso kūno masažas Klaipėdoje

Klaipėdoje šis, nepakartojamo malonumo, masažas atliekamas tokiuose salonuose kaip: „Azia SPA“, „Amadėja SPA“, „Sveikatingumo ir masažų namai Dharma“, „Einars masažai“, „Familia sana SPA“, „Lakšmės studija“, „GV masažai“ bei „SPA Provanso kvapai“.

Masažų nauda organizmui

Pagrindinė masažo nauda – raumenų ir emocinės įtampos mažinimas, kraujo ir limfos apytakos stimuliavimas. Masažas pagreitina prakaito ir riebalinių liaukų veiklą, padeda suderinti endokrininę ir nervų sistemą. Atliekant masažą, nuo kūno paviršiaus pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, oda geriau kvėpuoja, tampa elastingesnė, lygi, tai reiškia, jog kovojama ir su moterų priešu – celiulitu. Masažas sumažina nuovargį ir įvairius skausmus, suteikia žvalumo, didina darbingumą. Tai yra svarbiausi masažų privalumai, tačiau jų yra dar daugiau. Masažai gali padėti kovoti su įvairiais kitais negalavimais, tokiais kaip skysčių kaupimasis organizme, hipertonija, antsvoriu ir netgi depresija. Taigi, nauda tikrai nenuginčijama.

Taigi, jei skundžiatės įvairiais kūno skausmais arba tiesiog norite bent valandėlę atsipalaiduoti ir skirti tik sau, geriausias sprendimas – viso kūno masažas. Jis ne tik atpalaiduos kūną, bet ir sielą!

2 komentarai(-ų) “Viso kūno masažas: geriausi šalies salonai

  1. aš tai vis nueinu masažų pasidaryti pas mokinius, esu labai patenkinta. ir žinių išgirstu, ir masažas tikrai ne iš prasčiųjų gaunasi. kai pataikau ant labiau įgudusių ar ant egzamino, tai iš vis..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE