Pagrindinis > Naujienos > Žaidimų idėjos vakarėliui

Žaidimų idėjos vakarėliui

Sėdėjimas prie stalo jau seniai nebemadingas – visiems norisi įdomių veiklų. Taigi, jei rengiate draugų susibūrimą ar vakarėlį, kortų ar stalo žaidimai yra puikus pasirinkimas. Štai keletas puikių idėjų.

Blackjack“

Šis klasikinis kortų žaidimas yra puiki pramoga. Daugiau informacijos apie žaidimą pateiksBlackjack“ žaidimo tinklalapis „Uniclub, tačiau tikriausiai visi žinome stebuklingą tūzo ir kortos su paveikslėliu kombinaciją, kuri reiškia pergalę. Smagiausia šį žaidimą žaisti, jei turite žetonus – tai puiki idėja smagiam vakarėliui.

Kvailys“

Šį žaidimą daugelis atsimena iš vaikystės. Žaidimo esmė – pasinaudojant koziriais kuo greičiau išmesti visas kortas. Yra įvairių šio žaidimo variantų, o žaisti gali 2-6 žaidėjai. Visas žaidimo šarmas slypi pavadinime – paskutinis su kortomis likęs žaidėjas pelno „Kvailio“ titulą. Tai smagus ir gana paprastas žaidimas, kuris nepareikalaus viso dėmesio: žaidžiant galima ir užkandžiauti, ir smagiai pasikalbėti.

Tūkstantis“

Tai skaičiavimo žaidimas, kuris reikalauja susikaupimo, tačiau jei nusprendėte vakarėlio metu prisiminti kortų žaidimus ar tarp draugų turite kortų entuziastų, su „Tūkstančiu“ smagiai praleisite laiką. Beje, yra keletas gana skirtingų šio žaidimo variantų, tad daugelis klysta galvodami, kad žaidėjų skaičius yra griežtai apibrėžtas – visai ne, šis žaidimas puikiai tinka ir dviems žaidėjams.

Pokeris“

Tikriausiai vienas populiariausių ir įdomiausių žaidimų yra „Pokeris“. Jį iš naujo atranda daugybė žmonių. Ir nors šis kortų žaidimas pareikalaus viso dėmesio, jis puikiai tiks vakarėliui. Daugiau informacijos apie „Pokerio“ taisykles rasite internete, pavyzdžiui, uniclub.lt. Tiesa, žaidimui reikės įsigyti žetonų rinkinį – su jais žaisti itin smagu, reikia strateguoti ir stengtis neprarasti visų žetonų, aplošti draugus blefuojant ir vadovaujantis logika. Žaidimas tinka įvairiam žaidėjų skaičiui, taip pat galima keistis, tad tai tikrai puikus ir įtraukiantis nuotykis, sužadinantis konkurencingumą ir loginį mąstymą.

Karas“

Daugelis šį žaidimą pamena iš vaikystės. Čia nereikia daug mąstyti, svarbu dėlioti kortas ir tikėtis, kad pasiseks. Žaisti gali toks skaičius žaidėjų, iš kokio dalijasi kortos – jų kiekvienas gauna po lygiai. Ilgai dėmesio toks žaidimas gal ir neprikaustys, tačiau bus tikrai smagia pramoga, kuri užtikrins gerą nuotaiką. Patikėkite, net ir toks paprastas kortų žaidimas labai įtraukia!

Uno“

Šis žaidimas žaidžiamas naudojant specialias kortas, kurios pažymėtos tam tikromis spalvomis ir simboliais. Tikslas kuo greičiau išmesti visas kortas, tačiau reikia turėti tinkamą spalvą ar simbolį – tuo žaidimas truputį primena „Domino“. Tai įtraukiantis ir smagus žaidimas, kuris patiks visiems. Taisyklės nėra sudėtingos, tačiau norint laimėti prireiks ir apsukrumo, ir šiokios tokios strategijos.

Dobble“

Su specialiomis kortomis žaidžiamas žaidimas yra mėgstamas visų. Jis itin lavina pastabumą ir greitį. Tai daugybė įvairių simbolių ir spalvų, kuriuose reikia atrasti tą, kuris sutampa su turima kortele. Tiesa, atidumo reikės ir dar daugiau, nes priešininkai gali apsirikti arba sukčiauti. Tai nuotaikingas ir smagus žaidimas, kuris tiks įvairiam žaidėjų skaičiui.

Dixit“

Keistos išvaizdos kortų žaidimas nepalieka abejingų ir gali būti žaidžiamas daugybe skirtingų būdų. Žaiskite pagal standartines taisykles, susigalvokite vieną temą arba atsisakykite žodžių ir vaidinkite užuominą tarsi šaradas!

Protmūšis“

Tai smagus žaidimas, nors jam ir reikės truputį pasiruošimo. Puiki idėja yra teminiai protmūšiai arba kiekvienas žaidėjas gali paruošti po lygį. Pavyzdžiui, galima paruošti lygį apie krepšinį – daug informacijos pateikia tinklapis „Sabonio mokykla“, informacijos apie žvaigždes rasite geltonojoje spaudoje, taip pat galite sukurti klausimus pagal neseniai žiūrėtą filmą. Svarbu bendri draugų interesai ir geras laikas – garantuotas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE